Všetko, čo potrebujete vedieť o nových Airpods - ITya.sk

Všetko, čo potrebujete vedieť o nových Airpods

Svetu technológií sú slúchadlá Airpods dobre známe. V obehu sú už nejaký ten čas. Za tú dobu si získali pomerne slušnú základňu fanúšikov. Airpods sú bezkáblové slúchadlá. To ich nad ostatné slúchadlá vyzdvihuje. Je to revolučné. Airpods od čias svojho vzniku prešli viacerými zmenami. Do obehu sa má v dohľadnej dobe dostať najmodernejší model Airpods. Ich odhadovaná cena sa má vyšplhať až na 229 dolárov. 

Veľké uvedenie v marci 2019

Apple v marci tohto roku predstavilo novú verziu známych Airpods. Ľudia boli vo vytŕžení a milovníci hudby sa nemohli noviniek dočkať. V konečnom dôsledku však update nepriniesol to, po čom ľudia túžili najviac – zlepšenie kvality zvuku. Vývojári síce pridali systém Siri, bezdrôtové nabíjanie a zlepšili rýchlosť pripojenia, no kvalite audia veľa pozornosti nevenovali. O to by sa mal postarať najnovší update Airpods. Ten by mal vyjsť koncom roku 2019. Očakávané odhalenie počas septembrového eventu sa nakoniec nekonalo. 

airpods 3

Nový dizajn a textúra

O Airpods sa v poslednej dobe aktívne šepká v kruhoch jabĺčkarov. Jedným z vylepšení, ktoré by mali Airpods priniesť, by mal byť nový dizajn. Nie je jasné, čo pod tým konšpirátori myslia. Odhaduje sa však, že pôjde o zmenu textúry Airpods. Na starší model sa veľa ľudí sťažovalo, že kvôli hladkému plastovému povrchu im slúchadlá vypadávajú z uší. Nový dizajn poteší aj tých, ktorí preferujú čiernu farbu pred bielou. 

Ušné technologické zariadenie

Odhaduje sa, že Airpods v krátkej budúcnosti úplne vytlačia Apple Watch, čo sa týka kontroly zdravotného stavu. Budú totiž schopné merať frekvenciu tepu, kalórie a ďalšie telesné údaje. Okrem toho sa z nich stanú plne funkčné technologické zariadenia. Aj vďaka systému Siri sa z nich stanú užitoční pomocníci na cestách. Budú schopné podávať audio správy o navigácii a odpovedať na otázky. 

airpods 3

Nové Airpods odolajú vode

Podľa najnovších správ budete svoje Airpods môcť bez strachu nosiť aj v daždi. Tesnenie však zrejme nebude schopné odolávať sústavnému tlaku vody, takže na kúpanie s nimi môžete zabudnúť. Sú to však len dohady a možno nás vývojári Apple prekvapia. 

Odteraz sa o hudbu môžete deliť

Apple prichádza s úžasnou novinkou. Poteší ňou hlavne páry. Už žiadne požičiavanie Airpods, aby ste mohli počúvať obľúbenú hudbu naraz. Táto novinka sa síce týka predovšetkým nového Iphone 11, ale ovplyvňuje aj používanie Airpods. iPhone 11 bude totiž vybavený dvojitým Bluetooth pripojením

Zlepšenie batérie

Zlepšenie výdrže Airpods je horúca téma a oduševnene sa rozoberá na rôznych fórach. Niektorí sú toho názoru, že Apple zlepší výdrž batérie Airpods. To ale znamená, že slúchadlá získajú plnší dizajn. Výdrž 5-tich hodín by mohla narásť. Otázne je, či je niečo také potrebné a nebude to na úkor elegancie. Airpods sú výnimočné práve tým, že slúžia aj ako módny doplnok. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.