AirPods Pro | 5 skvelých dôvodov, prečo by ste ich mali mať

5 dôvodov, prečo si kúpiť Airpods Pro

Nové AirPods Pro prichádzajú s balením šiestich silikónových nástavcov. Apple sa týmto snaží získať priazeň aj u tých, čo o AirPods spočiatku nejavili záujem z dôvodu nízkeho počtu možností. To sa však zmenilo 30.10.2019, kedy sa wireless slúchadlá prvý raz objavili na pultoch.  

Vylepšený dizajn Airpods Pro

Ťažko uveriť, že sa Applu znovu podarilo posunúť level kvality a elegancie na vyššiu priečku bez akýchkoľvek strát. Novučičké AirPods Pro prichádzajú v novom dizajne. Nožička, ktorá pri používaní trčí poslucháčovi z ucha je kratšia a menej nápadná, čo jedni kritizujú, no druhí chvália. 

Mládeži totiž isto neuniklo, že z bielych bezdrôtových slúchadiel sa stal nový módny trend. Čím viac ich bolo vidieť, tým lepšie. Na druhej strane sa zase zväčšilo nabíjacie puzdro. Kritike ale neušla farba slúchadiel, ktorá sa stále obmedzuje na bielu.

Odolnosť proti potu a vode

Dážď či šport vás už od používania AirPods Pro neodradia. Po novom sú odolné proti vode aj kyslému potu.  

Silikonové nástavce

Silikonové nástavce zabezpečujú lepšie odhlučnenie. Potláčajú šum a rušivé zvuky z okolia. Interný mikrofón vás dokonca informuje o tom, či ste zvolili správnu veľkosť nástavca. Stláčaním nožičky slúchadla možno opätovne zvýšiť priepustnosť šumov. Pomôže to hlavne v prípade, že potrebujete prebehnúť cez cestu, po ktorej sa preháňajú autá. 

Dlhšia výdrž Airpods Pro

Pýšia sa pomerne veľkou výdržou. Oproti staršiemu modelu však nebadať markantnejší rozdiel. Na jedno nabitie by mali byť schopné hrať až 4 a pol hodiny s tým, že aktívne potláčajú ruch z okolia. Bez tejto funkcie vydržia až 5 hodín. 

Cena a poistenie

Cena síce nie je najnižšia, Apple však prejavuje svoju svetlú stránku a ponúka poistenie v službe AppleCare+. Táto výhoda je určená ľuďom, ktorí majú oprávnený strach, že jedno zo slúchadiel stratia. Keby si totiž poistenie nevybavili, kúpa nového by ich vyšla na 89 eur. Pár úplne nových slúchadiel AirPods Pro stojí 279 eur.

Fotky: Instagram, Pixabay

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.