Apple iPhone 12 so štyrmi objetívmi? Zrejme realita - ITya.sk

iPhone 12 so štyrmi objektívmi? Zrejme realita

Už čoskoro bude Apple iPhone 12 so štyrmi objektívmi realitou. Firma to odôvodnila nutnosťou zlepšiť stabilizáciu obrazu. iPhone 12 sa na trhu objaví budúci rok. A nepôjde o žiadne drobné úpravy. Stabilizácia obrazu skvalitní celkové používanie smartfónu. K dispozícií bude ďalší fotoaparát. Tentokrát ultraširoký. 

Apple iPhone 12 pôjde do hĺbky

Jednou z vecí, ktorou sa firma Apple chváli pred budúcimi zákazníkmi, je unikátny 3D senzor. Bude zabudovaný v každom zariadení iPhone 12. Tento senzor bude schopný podstatne lepšie spracovávať hĺbku záberov. Pre vášnivých fotografov je to lákavé. Čosi ako 3D senzor iPhone chýbal. Raz a navždy zmení podmienky fotografovania. 

Čo sa zmení?

Na iPhone 12 sa tešia hlavne milovníci selfie. Špeciálny 3D senzor skvalitní portrétové fotografie. Vylepšení sa dočká aj rozšírená realita, ktorá sa zatiaľ v technologickom svete len udomácňuje. Čo do toho čakať, zatiaľ nevieme. Údaje, ktoré z výrobnej haly unikli, sú neúplné. Kto vie, možno aj zámerne skreslené. Nebolo by to prvý raz, čo Apple tají pripravovaný produkt. 

Zmena rozmeru Apple iPhone 12 je už na ceste

Nie len fotoaparáty sa dočkajú plastickej chirurgie. Na zmenu sa teší aj celkový dizajn iPhone 12. Obrazovka cez celú plochu iPhone 12 je jednoznačne hlavným lákadlom, i keď nejde o novinku. 

Fanúšikovia iPhonov sa konečne dočkajú zvýšenej obnovovacej frekvencie. Tentoraz pôjde o interval 120 Hz. Vďaka tomu bude prezeranie Instagramu a hranie hier plynulejšie a príjemnejšie na pohľad. K dispozícii budú dva rozmery, jeden 6,1 a druhý 6,7. 

Zvýšená frekvencia

Frekvencia obrazu bola dlho diskutovaným deficitom. Náročnejším používateľom iPhonu vadilo, že sa obrazy striedajú príliš pomaly. Pozorným okom tak mohli zazrieť trhanie obrazu. Predpokladalo sa, že so zvýšenou frekvenciou príde už iPhone 11, no nestalo sa tak. Najbližšie k tomu zrejme dôjde u iPhone 12. Dúfajme. 

Výhodná kúpa

Okrem iného dostanete k iPhone 12 univerzálny USB-C konektor. Telefón bude taktiež podporovať siete 5G bez obmedzenia. Cena bude zrejme vyššia, než tomu bolo pri predošlých iPhonoch. Tá však zostáva aj naďalej vo hviezdach. Apple si svoje tajomstvá poctivo stráži. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.