Čo je magické na Apple Magic Mouse? - ITya.sk

Čo je magické na Apple Magic Mouse?

Apple Magic Mouse je, zdá sa, počítačovou myšou z budúcnosti. Apple sa nikdy netajilo tým, že ich produkty sú na vysokej úrovni. Počítačovou myšou Apple Magic Mouse potvrdzujú pravidlo. Cena sa vám môže zdať premrštená, podľa analytikov Apple je však optimálna. Je hodná kvality, ktorou Magic Mouse nepochybne oplýva. 

Dizajnéri pri Apple Magic Mouse mysleli na všetko

Dokonca aj na zdravotný stav používateľa. Klasické počítačové myšky zvyknú časom na svojich používateľoch zanechávať stopy, ktoré nie sú vždy zreteľné. S vekom sa prejavujú ale výraznejšie. Patria k nim rôzne bolesti zápästia či skrátené šľachy. 

Dizajnéri pri návrhu konceptu pre Magic Mouse sa tomu snažili predísť. Myška je podľa ich konceptu vysoká len pár centimetrov a elegantne zaoblená. Jej používanie nepredstavuje pre zápästie žiadnu záťaž

Kvalita nad kvantitou

Už na prvý pohľad spadá medzi luxusné výrobky Apple. V minimalistickom dizajne skrýva svoju najväčšiu silu. Jej multidotykový povrch je všestranne využiteľný. 

Pripája sa prostredníctvom Bluetooth. Na rozdiel od iných zariadení fungujúcich na tomto princípe sa nemusíte báť, že by Apple Magic Mouse došla rýchlo šťava. Jej tajnou výhodou oproti konkurencii je totiž silná batéria. Na jedno nabitie vydrží až mesiac

apple magic mouse

Chytrý povrch Apple Magic Mouse

Multifunkčný bezšvový povrch myšky Apple Magic Mouse je používateľovi plne k službám. Prechádzaním prsta po hladkom povrchu zhora nadol môžete scrollovať na stránke či vo fotkách. 

Pohybom prsta zo stredu doľava alebo doprava listujete v požadovanom smere. 

Priložením oboch prstov na myšku získate rozhľad z vtáčej perspektívy. Na vašom zariadení budete mať tak celé dianie pod kontrolou. 

Funkčnosť

Hladký povrch Apple Magic Mouse a minimálny odpor, ktorý kladie pri presúvaní, sú vítaným bonusom. Myška nielenže výborne vyzerá, ľahko sa skladuje a manipuluje, ale tiež dlho vydrží. Na mesiac používania jej postačia zhruba 2 hodiny nabíjania v nabíjacej stanici. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.