Apple novinky, ktoré vyjdú ešte tento rok - ITya.sk

Apple novinky, ktoré vyjdú ešte tento rok

Ak ste milovníkom Apple produktov, máte sa na čo tešiť. Firma Apple si pre vás v roku 2019 pripravila hromadu skvelých noviniek. Niektoré z nich už predstavené boli. Iné sa svojho predstavenia ešte len dočkajú. Treba mať trpezlivosť, v Apple garáži to vrie a nápady sa sypú z každej strany. 

Ako každoročne aj tento rok prichádza nový iPhone 11

Možno ste už o ňom počuli, možno ste ho aj videli. Celkom nový iPhone 11 prináša celý rad inovácií. Počnúc kreatívnym dizajnom s tromi kamerami pri modeli iPhone 11 Pro až po ultra širokouhlý objektív a sklenený obal. Nový iPhone 11 má stáť zhruba 900 dolárov

Nové Apple Watch Series 5

Po úspešnom minulom roku prichádzajú nové smart hodinky značky Apple Watch v novom šate. Špekuluje sa medzi dvoma variantmi – keramika a titán. Nevieme však, či tieto dizajnové skvosty nahradia doterajšie modely alebo len rozšíria ponuku. Mali by byť vybavené aplikáciou na sledovanie spánku. Zlepšiť by sa mala aj ich batéria

Apple TV +

Apple prichádza s novinkou. Firma chce rozšíriť svoje hranice za brehy počítačov a mobilov a útočí priamo na televízory. Streamovacia platforma plná skvelého obsahu má byť najlacnejšia na trhu. Pokorí tak Netflix aj HBO. 

Apple Arcade

Herná služba na báze predplatného, ktorú bude môcť využívať celá rodina. Rodiny alebo skupiny fanúšikov počítačových hier sa môžu na mesačné predplatné, ktorého výška je zatiaľ neznáma, zložiť a ušetria tak nemalé peniaze. Služba zastreší svetovo znejúce hry. 

Mac Pro

Nový stolový počítač Mac Pro vyvolal kontroverziu ako svojím dizajnom, tak i astronomickou cenou. Cena sa bude pohybovať od 6000 dolárov za kus. V predaji tiež uvidíme predražený Display Pro, obrazovku za 5000 dolárov. K nej treba ešte stojan Pro Stand za 999 dolárov. 

16” Macbook Pro

Špekulácie naznačujú, že uhlopriečka obrazovky na novom modeli 16” Macbook Pro bude ešte širšia. Apple to chce docieliť zúžením postranných rámčekov. Enormný výkon si získa srdcia aj náročných užívateľov. Nový typ klávesnice bude kombinovať motýlikovú a nožnicovú klávesnicu, takže bude zároveň pohodlný aj spoľahlivý. 

Nové iPady

Nové iPady by mali poskytnúť podporu Apple Pencil, získať nové procesory a navýšiť pamäť RAM. Nové Ipady by mali byť podľa názoru špekulantov predávané za rovnakú cenu ako staršie modely, takže veľké zlepšenie po dizajnovej stránke neočakávajte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.