Viete, čo všetko zvládne Apple TV? - ITya.sk

Viete, čo všetko zvládne Apple TV?

Apple expanduje na novú platformu a vy musíte byť pri tom. Využite upršané jesenné dni produktívne s novou nadupanou Apple TV. Čo na nej môžete pozerať? Všetko od výmyslu sveta a ešte niečo navyše. Exkluzívny obsah je tu na to, aby vám spríjemnil dlhú chvíľu. 

Čo je to Apple TV?

Skôr, než sa vrhneme na vychytávky, ktorými môže prekvapiť, si v skratke povedzme, čo to Apple TV vlastne je. Ide o malú krabičku, ktorá je navzdory svojej veľkosti veľmi výkonná a multifunkčná. Po prepojení s iným zariadením od Apple môžete streamovať obsah na televíznu obrazovku. Na Apple TV si síce nepozriete klasický televízny obsah, no môžete si z iTunes za nízky poplatok kúpiť rôzne filmy vo vysokom rozlíšení. Apple TV je taktiež možné prepojiť s Appstore, vďaka čomu môže byť využitá ako herná konzola. Nepodá síce rovnaký výkon ako Xbox One či PS4, ale na zábavu postačí. 

Balenie

V Balení nájdete televízny ovládač, kábel na nabíjanie, napájací kábel a malú elegantnú plastovú krabičku s logom firmy a nápisom TV. Televízny ovládač treba z času na čas nabíjať, keďže nie je na batérie. Skvelé je, že pomocou ovládača môžete zapínať a vypínať televíziu, ako aj meniť hlasitosť reproduktorov. 

TIP: Zakúpte si jeden HDMI kábel a jeden sieťový kábel na odľahčenie wifi.

Keď je dokonalý dizajn mínus

Stáva sa, že extrémne odľahčené a tenké elektronické komponenty akoby vzdorovali praktickému využitiu. Po dizajnovej stránke je televízny ovládač Apple TV dokonalý. Je tenký iba pár milimetrov, vyrobený zo skla a hliníka. Je však natoľko krehký, že je problém ho jednoducho uchopiť. V tomto smere však nemôžeme nad Apple vynášať akúkoľvek kritiku, pretože je fakt, že ovládač vyzerá elegantne a do interiéru dokonale zapadne. 

apple tv
pixabay.com

Čo ovládač zvláda?

Hry a ostatné aplikácie na Apple TV môžete pohodlne ovládať s televíznym ovládačom, ktorý je vybavený vysoko senzibilnou dotykovou plochou. Nájdete na ňom tiež mikrofón, gyroskop a mnoho ďalších užitočných vychytávok.

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.