Apple Watch SE | Novinka, ktorá hýbe svetom technológií - Itya.sk

Apple Watch SE – oplatí sa ich kúpiť?

Apple Watch SE sú už niekoľko mesiacov v predaji. Ak ste sa ešte nerozhodli, po ktorom modeli siahnuť, dnešný článok je určený pre vás. Dozviete sa všetko podstatné.

Aké modely sú aktuálne dostupné?

S výnimkou bazárov viete od oficiálnych Apple predajcov kúpiť tri modely týchto smart hodiniek. 

  • Apple Watch Series 3
  • Apple Watch SE
  • Apple Watch Series 6

Každý z týchto modelov má svoje atraktívne prednosti, ktoré hovoria: „Ja som tá správna voľba!” 

Apple Watch Series 3

Tento model je z tejto ponuky najstarší. Čipset, ktorý obsahuje, je najpomalší, ale pri WatchOS to nie je až také zásadné. Vnútorná pamäť je 8 GB a nájdete ich v dvoch veľkostiach: 38 mm a 42 mm. Tým, že sú najstaršie, je ich cena aj najprijateľnejšia. Cena 42 mm modelu sa aktuálne na iStores pohybuje od 249 eur.

Apple Watch SE

Odľahčená verzia Apple Watch Series 5, s ktorou sa delia o procesor. Vďaka pomeru cena a výkon sú zlatou strednou cestou. Oproti „trojkám” má plochu displeja väčšiu až o 30 % a ich čipset je oproti nim až dvakrát rýchlejší. Vnútorná pamäť je 32 GB, a tiež si viete vybrať z dvoch veľkostných variantov, a to 40 mm a 44 mm. Aktuálna cena za 44 mm model sa na iStores pohybuje od 329 eur.

TIP: Pri dodržiavaní COVID hygienických opatrení vám Apple Watch SE vedia pomôcť. Pri umývaní rúk odpočívajú odporúčaných 20 sekúnd.

Apple Watch Series 6 

S „eS Éčkami” majú spoločné veľkostné prevedenia tela, displej a vnútornú pamäť. Tam sa podobnosti ale končia. Hodinky obsahujú vynikajúcu funkciu EKG či množstvo kyslíka v krvi. Vychytávka pre všetkých, ktorí chcú mať pod palcom svoje zdravie. Displej týchto hodiniek je nonstop zapnutý a všetky potrebné informácie máte stále pred očami. Čipset je z tejto trojice najrýchlejší, čo sa odráža aj na cene. Cena za 44mm model začína od 429 eur.

Ktoré teda?

Ak nepatríte medzi ľudí, ktorí potrebujú každú vychytávku, „eS Éčka” sú pre vás ako stvorené. Sú povestnou zlatou strednou cestou, pretože kombinujú to najatraktívnejšie a najlepšie z aktuálne dostupných modelov. Je nimi výhodná cena, super výkon a veľkosť. 

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.