Čo je magické na Apple Magic Trackpad 2? - ITya.sk

Čo je magické na Apple Magic Trackpad 2?

Apple znovu prekvapilo. Na trh uviedlo unikátnym systém, ktorým si môžete pohodlný trackpad vychutnať aj pri stolovom počítači. Apple Magic Trackpad nestavia len na precíznom a minimalistickom dizajne. Jeho silnou stránkou sú funkčnosť, prispôsobivosť a rýchla dobíjateľnosť. 

Apple Magic Trackpad a iMac? 

Keď ste si práve pretreli oči v domnienke, že vás hádam šáli zrak, musíme vás ubezpečiť, že to nie je žiaden výmysel. Už si viac nemusíte kupovať MacBook len preto, že zúfalo túžite po trackpade. Chytré, rýchle, skladné a ekonomické riešenie. Rozšírte možnosti využitia stolového počítača zakúpením Apple Magic Trackpad 2. Jeho používanie je totožné s tým na notebooku. Lesklý sklenený povrch si zamilujete. Nádherné biele prevedenie je univerzálne a hodí sa ku všetkému. 

Dobíjateľný

Nový Apple Magic Trackpad 2 je rýchlo dobíjateľný vďaka integrovanej batérii. To ocenia predovšetkým tí, ktorí za počítačom trávia väčšinu dňa. Apple Magic Trackpad je okrem iného oproti poslednej verzii širší až o 30 %. To znamená o 30 % viac priestoru pre vaše prsty. Trackpad je nízko profilovaný, čím šetrí vaše zápästia a jeho používanie je príjemné. Hladký sklenený povrch si vaše prsty zamilujú. Nebudete pri jeho používaní pociťovať najmenší náznak únavy. Pohodlne si oň opriete ruku aj keď nepracujete. 

apple magic trackpad
Art of Life / Shutterstock.com
apple magic trackpad
Art of Life / Shutterstock.com

Vezmite si trackpad so sebou na cesty

Apple Magic Trackpad je skladná a ekonomicky výhodná alternatíva klasickej počítačovej myšky. Mnohí užívatelia tento systém preferujú. My nepochybujeme, že keď Trackpad sami vyskúšate, už sa ho nebudete chcieť vzdať. Vďaka štyrom tlačidlám pod sklenenou doskou trackpad inteligentne reaguje na vaše príkazy. 

Rozšírte svoje možnosti

Apple Magic Trackpad 2 je vhodný pre grafikov, ale aj bežných používateľov. Štyri tlakové body citlivé na prítlak vykonávajú vaše príkazy okamžite. Navyše pohyb prstov po sklenenom povrchu je uvoľňujúci. Práca na počítači sa tak pre vás stane relaxom. 

Titulná foto: Moin Uddin Ahmed Patwari / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.