Všetko, čo potrebujete vedieť o novom iPhone 11 - ITya.sk

Všetko, čo potrebujete vedieť o novom iPhone 11

Horúca novinka je na trhu od 20. septembra 2019. Pokiaľ ste sa s exotickým krásavcom ešte nestihli osobne stretnúť, na nič nečakajte. Mladosť nie je večná, no krása pretrváva. Staňte sa svedkami iPhone 11 v rozpuku jeho mladosti a elegantnej, i keď mimoriadne exotickej krásy. iPhone 11 je vhodný pre všetkých, dokonca aj pre tých najnáročnejších užívateľov. Vďaka jeho výkonu a špeciálnym funkciám budú mať práve oni úsmev na tvári dvojnásobne. 

Ak fotografujete len zriedka, zvoľte 64

Konkrétne 64GB. To je rozsah úložiska, ktorý základný model iPhone 11, no aj jeho väčší bratia Pro a Pro Max, ponúkajú za veľmi prijateľnú cenu. Cena za iPhone 11 s kapacitou úložiska 64GB sa začína od 819 eur. Tento typ je vhodný pre ľudí, ktorí sú od prírody zvyknutí šetriť, a zároveň úsporne narábať s informáciami. Ukladaním na cloud úložisko odľahčíte. Ak fotografovanie nie je vašou obľúbenou činnosťou, bohate vám verzia 64GB postačí.

128GB pre vášnivých fotografov

Technológie sa posúvajú vpred, a je viac než pravdepodobné, že zariadenia s úložiskom o veľkosti 128GB budú v dohľadnej budúcnosti štartovným sortimentom na trhu. Pre tých, čo myslia do budúcnosti a plánujú po niekoľkých rokoch iPhone 11 predať je 128GB minimum, čo môžu investovať. Väčšie úložisko sa vám tiež odmení tým, že nebudete musieť neustále zálohovať súbory a prehrabávať sa v kvantách aplikácií. Všetko budete mať po ruke. Fotografie, videá aj hudbu. Cena takéhoto iPhone 11 sa bude začínať na čiastke 869 eur.

Majte všetky informácie pokope s úložiskom 256GB

Nový foto hardvér iPhone 11 dokáže zhotoviť videá v kvalite 4K. Treba na to brať ohľad pri výbere iPhone 11. Ak plánujete robiť kvalitné fotografie a videá vo vysokom rozlíšení, 256GB kapacita úložiska je pre vás to pravé. Priplatíte si, ale stojí to za to. Budete mať o starosti menej. iPhone 11 s touto kapacitou kúpite už od 989 eur.

512GB prichádza s verziami Pro a Pro Max

Ako čítate z nadpisu, toto enormne veľké úložisko prichádza na trh ako súčasť modelov iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. V základnej verzii iPhone 11 sa s ním nestretnete. Táto skvelá príležitosť ukladať nekonečné množstvo dát, informácií, fotografií a 4K videí robí z iPhone 11 Pro a Pro Max skutočnú elitu medzi chytrými telefónmi. iPhone Pro kúpite od 1 569 eur, na výkonnejší iPhone Pro Max miniete až 1 669 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.