3 dôvody prečo je iPhone 11 najlepší smartfón súčasnosti - ITya.sk

3 dôvody prečo je iPhone 11 najlepší smartfón súčasnosti

Štatistika analytickej spoločnosti Omdia vraví, že iPhone 11 je najúspešnejší smartfón na trhu. Prekonal tak bývalého kráľa iPhone XR. Jednu vec treba Apple nechať – vedia, ako preraziť. Nie je náhoda, že dva razy po sebe stojí na čele smartfónov ich produkt. iPhone 11 je najlepší smartfón a poďme sa spoločne pozrieť na 3 dôvody prečo je to tak. 

Čo stojí za jeho úspechom a prečo je iPhone 11 najlepší smartfón? 

Existujú hneď 3 dôvody prečo je iPhone 11 tak úspešný. Jednou z vecí, podľa ktorej sa záujemcovia o Apple iPhone orientujú, je overenosť zariadenia. Tá zohráva kľúčovú rolu v jeho úspešnosti. Dôležitá je aj cena, ktorá nie je v prípade iPhone 11 premrštená. V neposlednom rade si tento iPhone získal priazeň širokej verejnosti svojou nadštandardnou výbavou a výkonnou kamerou. 

1. dôvod – overenosť

Zo štatistiky vykonanej spoločnosťou Omdia vyplýva, že zákazníci sa pri kúpe smartfónu v prvom rade orientujú na jeho overenosť. Cena je až druhoradá. To vysvetľuje, prečo sú pomerne drahé iPhony najobľúbenejšie na trhu. Z ponuky Apple je najlepší smartfón iPhone 11, ktorý má perfektný pomer ceny a kvality. Napriek šíreniu nového koronavírusu sa Apple podarilo predať v prvej štvrtine tohto roku až o 6 miliónov viac iPhonov ako v roku predošlom. iPhone 11 prevalcoval svojho predchodcu na plnej čiare. Za roky 2020 predala spoločnosť Apple až 19,5 milióna iPhonov 11. 

najlepší smartfón
Zdroj: LittlePigPower / Shutterstock.com

2. dôvod – cena

Hoci sme spomínali, že cena ako rozhodujúci faktor stála pri výbere smartfónu až na druhom mieste, jej vplyv nie je zanedbateľný. Zatiaľ čo v roku 2019 sa v rebríčku najlepších smartfónov umiestnil iba iPhone XR, tento rok nastala zmena. V rebríčku sa presadil ako iPhone 11 Pro, tak aj Pro Max. Odlišujúcim znamienkom je cena, ktorá sa začínala na nižšej úrovni. 

3. dôvod – kamera 

Jedným z dôvodov, prečo zožal iPhone 11 taký úspech a je považovaný za najlepší smartfón, je rad nadštandardných vylepšení. Predovšetkým ide o exkluzívnu kameru. Je nesmierne výkonná a rad radom poráža kamery konkurencie. iPhone 11 tak nie je iba smartfón na telefonovanie a používanie internetu, ale aj fotografovanie a natáčanie videí. 

Titulná foto: Hadrian / Shutterstock.com

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.