Náramky Apple Watch na leto - ITya.sk

Náramky Apple Watch na leto

Majitelia inteligentných hodiniek značky Apple majú skvelú možnosť pravidelne meniť náramky. Tie si môžu skombinovať podľa outfitu, ročného obdobia či len podľa toho, aký sa im páči. Leto je však ročným obdobím kedy človek potrebuje nielen viac farebných kúskov, ale taktiež viac vzdušných a ľahkých materiálov kvôli vysokým teplotám. 

Náramky Apple Watch sú známe tým, že dokážu sledovať aktivitu a zaznamenávať rôzne zaujímavé informácie. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo si ich ľudia kupujú. V lete, keď môžeme športovať aj vonku, sú na nezaplatenie. Aké sú však najlepšie náramky do tepla, aké je vonku počas tohto ročného obdobia? 

Ruka musí dýchať

Prvé pravidlo znie: náramok by mal byť vzdušný. Na to sú určené najmä náramky od značky Nike, ktoré sú vytvorené zo silikónu a poskytujú otvory na vetranie ruky. Pokožka tak môže dýchať a nepotí sa toľko. 

Druhou možnosťou sú nylonové náramky. Tie dokážu efektívne odvádzať pot, vďaka čomu pokožka pod hodinkami netrpí. 

Počas leta tak určite zabudnite na kožené či kovové náramky. Tie pokožke rozhodne nerobia dobre, nie sú príjemne pri cvičení a pot by vám ich časom mohol nepekne poškodiť.

Náramky Apple Watch na leto

Náramky Apple Watch a plávanie

Ak sa zaujímate o Apple Watch, istotne vám neuniklo, že hodinky sú vhodné aj na plávanie a voda im do určitej hĺbky neuškodí. Aké náramky však v tomto prípade vyberať? 

Tak ako aj v prvom prípade pri cvičení, tak aj pri plávaní sú najlepšie silikónové a nylonové náramky. Tento druh náramkov je totižto odolný voči vode a nezničí sa, na rozdiel od kožených, kovových či iných náramkov, ktoré Apple ponúka. 

Pri plávaní však rozhodne vyhrávajú silikónové nad nylonovými, pretože sú rýchlejšie suché a po plávaní ich nemusíte nechať sušiť, stačí ich utrieť. 

Náramky Apple Watch na leto

Údržba

Na záver je dôležitá údržba a hygiena. Niektoré remienky síce dokážu odolávať ako potu, tak aj vode, no ak sa o ne nebudete pravidelne starať, budete ich musieť meniť veľmi často. Pri dlhom pôsobení je pot skoro ako kyselina a na náramku by mohol zanechať nepekné fľaky. Okrem toho, nesprávna hygiena a údržba náramku by sa vám mohla vyplatiť vo forme nepríjemného zápachu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.