iPhone SE2 by mal vyjsť už v marci - ITya.sk

iPhone SE2 by mal vyjsť už v marci

Správy, že Apple chystá pre svojich zákazníkov darček v podobe lacného, no stále výkonného smartfónu, začínajú znieť uveriteľne. Vývojári síce stále nič konkrétne nepotvrdili, v roku 2020 sa ich však objavuje stále viac. Z viacerých zdrojov je zrejmé, že sa SE2 iPhone objaví na trhu ešte tento rok. 

Marec, SE2 iPhone čas

Podľa predpokladov sa môžeme domnievať, že nový iPhone SE2 bude na predaj už v marci. Pokiaľ je to skutočne tak, potom je načase uvažovať, akú farbu zvoliť. Bude to výhodná kúpa.

SE2 iPhone bude totiž podobný modelu iPhone 8. Bude výkonný, moderný, s aktuálnym systémom, impozantným dizajnom a to všetko za výnimočne nízku cenu. Pravdepodobne sa dizajnom nevyrovná najnovším kúskom z idelne Apple. Je to daň za nízku cenu

Dátum uvedenia do predaja

Podľa viacerých zdrojov je uvedenie iPhone SE2 na trh naplánované na marec roku 2020. Ako to však býva, človek mieni a pán Boh mení.

SE2 iPhone

V tomto prípade sa za pomenovaním Boh neskrýva nik iný, než samotná spoločnosť Apple. Skutočný dátum sa môže zmeniť zo dňa na deň. Nikto z radových občanov s tým nič nenarobí. 

Dizajn

Ako už bolo načrtnuté, po vizuálnej stránke sa iPhone SE2 vráti pár krokov naspäť. Na iPhone 8 sa bude podobať dizajnom. Jeho výkon by mal kopírovať najnovší iPhone. Podobne ako tomu bolo pri modeli SE.

Bude vybavený fyzickým home buttonom a 4,7 palcovým displejom. To, či bude mať, podobne ako staršie modely iPhone, prístup pre slúchadlá, nie je isté. 

Parametre

SE2 iPhone bude vybavený procesorom A13 Bionic čip. Jeho pamäť RAM bude až 3 GB. Zadnú kameru bude mať len jednu. Niektorí konšpirátori tvrdia, že nový lacný iPhone sa bude nazývať iPhone 9. To však nie je potvrdené.

Názov SE2 iPhone má svoj pôvod v označení iPhone SE 2, ktoré však zaniklo. Označovalo nový druh iPhone, ktorý bude lacnejší než ostatné modely. Zároveň však pôjde o pokračovateľa pôvodného originálu. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.