iPhone 12 má priniesť tieto novinky - ITya.sk

iPhone 12 má priniesť tieto novinky

Najnovší iPhone 12 bude lepší, výkonnejší a krajší než jeho predchodcovia. Aké novinky nám prinesie iPhone 12? Na prehľad tých najprelomovejších sa pozrieme v tomto článku. Apple fanúšikovia sú nedočkaví. Najnovší počin od kalifornského giganta sa na predajné pulty dostane zrejme v septembri 2020. 

Apple hrá otvorenú hru

Zdá sa, že Apple poctí svojich zákazníkov zariadením s jednoduchým a intuitívnym názvom. iPhone 12 tak hladko nadviaže na svojho predchodcu, iPhone 11. Ten je stále veľmi aktuálny, no milovníci Apple už prahnú po novinke. 

Pravdepodobne sa dočkáme troch veľkostí displeja v štyroch modeloch. 17,018 a 15,494 centimetrový displej bude zrejme vybavený OLED technológiou. Oba tieto modely budú mať tri kamery. Čo sa týka lacnejších s veľkosťou displeja 13.716 a 15,494, tie budú mať iba dve kamery. Aké novinky prinesie iPhone 12 ohľadom fotoaparátu si povieme neskôr. 

aké novinky prinesie iPhone 12
Halfpoint / Shutterstock.com

Aké novinky prinesie iPhone 12 v oblasti dizajnu? 

Šepká sa, že iPhone 12 bude dizajnovo nadvädzovať na iPhone 4. Zo strany Apple je to chytrý krok, pretože iPhone 4 bol po dizajnovej stránke nevybrúseným diamantom. Tešiť sa môžeme na ostré hrany, nehrdzavejúcu oceľ a funkčný displej s technológiou OLED. 

Apple používa systém OLED na svojich iPadoch a MacBookoch. Uvidíme, či sa rovnaké riešenie rozhodnú využiť aj na iPhone 12. Aké novinky prinesie iPhone 12 je zatiaľ vo hviezdach. Ak sa dočkáme OLED technológie, s najväčšou pravdepodobnosťou bude Apple pokračovať s jej odberom od konkurenčného Samsungu

TIP: 

So stabilizáciou obrazu s posunom senzora zachytíte realitu z úplne nového uhla. 

Batéria

Dodávatelia Applu pracujú na module ochrany batérií, čo znamená, že sa možno dočkáme malého zvýšenia výdrže. Bola by to vítaná novinka. Výdrž batérie je najhorúcejšou témou, čo sa týka iPhonov. Ľudia radi uvidia, že Apple pracuje na jej zlepšení. 

Zadné kamery

Aké novinky prinesie iPhone 12? Túto otázku si kladieme všetci. Donieslo sa k nám, že iPhone 12 bude vybavený 3D laserovým zadným fotoaparátom. Fotografie tak budú kvalitnejšie a detailnejšie. Kamera bude schopná predmety skenovať až do vzdialenosti 15 metrov. 

Titulná foto: franz12 / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021