Toto sa udialo na Apple konferencii 2019 - ITya.sk

Toto sa udialo na Apple konferencii 2019

Dlho očakávaná Apple konferencia vylákala k obrazovkám státisíce ľudí. Prebehla 10. septembra a Apple na nej predstavilo niekoľko lákavých noviniek. Avšak nejedná sa o nič prevratné. Starých fanúšikov potešíme. Bohužiaľ, tých čo očakávali veľké divadlo musíme sklamať. 

Dámy a páni, prichádza iOS 13

Je to tak. Na iPhone modelu 6s a vyššie bude 19. septembra uvedený do obehu celkom nový softwér. Vrcholom celého softwéru má byť temný mód, Reminders app a možnosť posielať správy vyhodnotené ako spam priamo do voicemail. Apple tiež vyhlásil, že už o 17 dní po rozbehnutí softwéru iOS 13 bude dostupné vylepšenie v podobe iOS 13.1. Pôjde o zlepšenie funkcie AirDrop. 

apple konferencia 2019 novinky

Kamery iPhone 11 Pro dokážu nahrávať niekoľko videí naraz

Čítate správne. Keď sa pýtate, ako je to možné, tak počúvajte. Nový iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max má totiž až 3 zadné kamery. To je nepopierateľne revolučné. Aký to má však význam? Z praktického hľadiska sú 3 kamery nevyužiteľné. Apple týmto ťahom zahral na citlivú strunu milovníkom kvalitných fotografií a video blogerom. Fotenie v noci s trojitou kamerou je veľmi kvalitné. iPhone 11 Pro s trojitou kamerou bude stáť až 999 dolárov. 

Ceny starých iPhonov budú klesať

Apple touto správou potešil tú časť fanúšikov, ktorá nemá tisícky dolárov po vreckách na nákup extra výkonných zariadení. Napríklad iPhone 8, stále veľmi aktuálny a horúci produkt od firmy Apple, zanedlho kúpite už od 449 dolárov. 

Apple útočí na novú platformu

Sen sa stáva skutočnosťou. Apple TV+ ašpiruje na prvenstvo medzi streamovacími platformami. Uvidíme, ako na to zareaguje konkurencia. Hromadu originálneho materiálu budete môcť sledovať už za 4,99 dolárov za mesiac. Od 1. novembra to teda bude najlacnejšia streamovacia platforma na trhu. Prekoná slávny Netflix o celých 8 dolárov. 

https://www.youtube.com/watch?v=Bt5k5Ix_wS8

Nezabudnite na ochranu

Určite by vás mrzelo, keby ste svoj iPhone za 999 dolárov poškriabali. Apple preto prichádza s efektívnym riešením. Predstavilo úplne novú štýlovú sériu obalov. Dodajú vášmu mobilu fresh look a navyše ho ochránia pred poškriabaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021