Apple konferencia 2019 - ITya.sk

Apple konferencia 2019

Milovníci značky Apple vedia, že september je mesiacom, ktorý je zasvätený novinkám zo sveta technológií a pokroku. Tak ako každý rok, tak aj tento sa môžeme tešiť na množstvo noviniek, ktoré známa značka predstaví.

Kedy a kde? 

Apple konferencia 2019 sa uskutoční v septembri. Presný dátum ešte nie je stanovený, no odhaduje sa, že to bude 10.9. alebo 11.9. Na konferenciu do známeho Steve Jobs Theater v Kalifornií sa síce dostane len zopár vybraných ľudí, no fanúšikovia z celého sveta môžu sledovať prenos online. Na oficiálnych stránkach Apple totižto bude online prenos, vďaka ktorému uvidí každý fanúšik novinky medzi prvými. 

Apple konferencia 2019 

V marci tohto roku síce značka Apple predstavila už zopár noviniek vo forme Mac Pro či Apple Pro Display XDR, no na september si chystá ďalšie. 

iPhone 

Apple konferencia 2019

Tak ako každý rok, aj tento bude zasvätený najmä novým telefónom, vďaka ktorým je značka tak známa. Po minulom roku, kedy boli predstavené tri modely, sa tento rok očakávajú minimálne dva ďalšie. Odborníci odhadujú názov na iPhone 11, no Apple nás často prekvapuje, a preto názov nového modelu môže byť úplne iný. 

Apple Watch

Na inteligentné hodinky Apple Watch sa upriamuje čoraz viac pozornosti. Niet sa však čomu čudovať. Každým rokom prichádza Apple s ďalšími a ďalšími zaujímavými funkciami, ktoré ľudí lákajú kúpiť si ich. Tento rok by mala prísť už v poradí piata séria. Niektorí odborníci tvrdia, že by okrem bežnej verzie mala tentokrát prísť znova keramická, ktorá je odolnejšia, o niečo ťažšia, no taktiež drahšia. 

Mac mini

Jedna z lacnejších verzií stolných počítačov od Apple, Mac mini, by mala po dlhšom čase tento rok dostať aktualizáciu a novú verziu. 

iMac Pro 

Apple konferencia 2019

Rovnako ako Mac mini, tak aj iMac Pro by mohol dostať tento rok aktualizáciu a novú verziu. Od spustenia predaja s ním totižto Apple nijaké väčšie zmeny neurobil a pre používateľov tohto zariadenia by to padlo určite vhod. 

Všetci fanúšikovia značky Apple sa tak môžu tešiť na veľké množstvo noviniek, ktoré značka Apple predstaví už v septembri a následne spustí do predaja v nasledujúcich mesiacoch. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021