Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

Apple repasovaný iPad 8. generácie 10,2" 128GB Space grey 2020

349,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

Tento použitý iPad bol repasovaný. Získajte refurbished iPad za skvelú cenu so zárukou.

Apple

349,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

24/24

Ponáhľaj sa! Iba 1 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

Apple repasovaný iPad 8. generácie 10,2" 128GB Space grey 2020

Ľahký a tenký iPad s veľkým displejom, dlhou výdržou a podporou inteligentnej ceruzky Apple Pencil vám ponúka veľa možností, ako s ním stráviť čas. Či už dávate prednosť hrám, filmom alebo umeleckým počinom, v iPade nájdete všetko, čo na to budete potrebovať. Nechýba ani pripojenie k Wi-Fi, zjednodušenie používania vďaka špeciálnym potrebám alebo vychytané zabezpečenie a používateľsky prívetivé prostredie. K tomu pripočítajte ročné predplatné na Apple TV+ a obchod AppStore s nekonečným množstvom aplikácií a máte výsledok - Apple iPad 2020.

100%

STAV batérie

REPAS

Vyčistený od nečistôt

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- jednorázová zľava 50% na príslušenstvo (ochanné sklo, obal). Do poznámky v objednávke uveďte prípadný záujem o obal alebo ochranné sklo alebo oboje.

- zľava na akýkoľvek servis v ITya 10%

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Malý prístroj s veľkými možnosťami

Svoj iPad môžete v priebehu chvíľky premeniť na plnohodnotný notebook - stačí pripojiť klávesnicu a myš. Tak môžete pracovať odkiaľkoľvek bez nutnosti brať si so sebou ťažký počítač. A keď budete mať všetko hotové, využijete veľkú obrazovku s perfektným rozlíšením na sledovanie filmov, komunikáciu s priateľmi alebo na hranie hier.

Apple Pencil

Nielenže sa iPad 2020 dokáže premeniť na notebook, ale vie napodobniť aj papier. S inteligentnou ceruzkou Apple Pencil sa môžete podpísať, zapísať si poznámky hneď, ako vám napadnú, alebo si skrátiť jazdu autobusom kreslením. So všetkým môžete ďalej pracovať a upravovať k vašej maximálnej spokojnosti. Tablet podporuje ceruzku 1. generácie, ktorú je potrebné dokúpiť.

Neobmedzený výber aplikácií

Elektronický obchod App Store vám ponúka takmer nekonečné množstvo aplikácií, s ktorými bude každý deň jednoduchší a zábavnejší. Či už sa chcete naučiť cudzí jazyk, alebo sa potrebujete zlepšiť v geometrii, v App Store nájdete všetko, čo potrebujete. A s rozšírenou realitou premeníte aj ten najnudnejší predmet na zábavné učenie.

Poteší všetkých hráčov

Každý hráč ocení možnosť používať iPad ako prenosnú hernú konzolu. Rozumie si s ovládačom pre Xbox, PlayStation DualShock aj MFi ovládačmi. Na výkonný procesor A12 Bionic sa môžete spoľahnúť - ani v tých najnáročnejších okamihoch vás nesklame a pomôže vám prebojovať sa k víťazstvu.

Tvorba videí

Zahrajte sa na režiséra a pustite sa do nakrúcania vlastných filmových trhákov. Natočený materiál môžete upravovať priamo v iPade. Veľká obrazovka, jednoduché zdieľanie a strojové učenie strihanie ešte zjednodušia a urýchlia. Zadný 8 Mpx fotoaparát a FaceTime HD kamera už čakajú na svoje využitie.

APPLE
24/24