Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

Apple repasovaný MacBook Air 13" 2020 Space Gray (1,1 GHz/i3/8GB/256GB SSD)

699,00 €

Tento použitý MacBook Pro bol repasovaný. Získajte refurbished MacBook Pro za skvelú cenu so zárukou.

Apple

699,00 €
496/23

Ponáhľaj sa! Iba 1 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

Apple repasovaný MacBook Air 13" 2020 (1,1 GHz/i3/8GB/256GB SSD)

Elegantný Apple MacBook Air 13 (2020) v sivej farbe v sebe ukrýva 2-jadrový procesor Intel Core i3 so základnou frekvenciou 1,1 GHz, 8 GB operačnú pamäť RAM aj integrovanú grafickú kartu Intel Iris Plus Graphics. Úložný priestor pre dáta poskytne M.2 SSD disk s kapacitou 256 GB. Žiarivý obraz plný farieb zabezpečí 13,3-palcový displej s technológiou True Tone a rozlíšením 2560x1600 pixelov. Vo výbave má Face Time HD kameru, stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos, podsvietenú klávesnicu Magic Keyboard, Force Touch trackpad, 2x port USB-C (Thunderbolt 3) aj bezdrôtové pripojenia Wi-Fi a Bluetooth. Je dodávaný s operačným systémom Mac OS Catalina.

100%

STAV batérie

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

USB HUB v hodnote 30€ ako darček.

pri kúpe tohto zariadenia získate výmenu teplovodivej pasty a čistenie zadarmo.

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Klávesnica Magic Keyboard a Force Touch trackpad

Prenosný počítač je vybavený klávesnicou Magic Keyboard s podsvietenými klávesmi aj snímačom okolitého osvetlenia. Pohodlnejšie a tichšie písanie poskytne zdokonalený nožnicový mechanizmus s 1 mm zdvihom kláves. Vďaka smerovým šípkam usporiadaným do tvaru obráteného písmena T sa môžete ľahšie pohybovať v tabuľkách alebo v riadkoch kódu. K dispozícii je tiež trackpad Force Touch s podporou multidotykových gest.

Zabezpečenie na prvom mieste

MacBooku Air má integrovaný snímač Touch ID. Na neho stačí priložiť váš prst a MacBook sa ihneď odomkne. Tento postup je možné využívať aj u zamknutých súborov a priečinkov. Už si nebudete musieť viac pamätať rôzne heslá. Navyše je laptop vybavený špeciálnym čipom Apple T2 Security, ktorý automaticky šifruje všetky dáta uložené na SSD disku.

Reproduktory a kamera FaceTime

Kvalitnú reprodukciu zvuku pri počúvaní hudby alebo pri sledovaní filmov zabezpečia stereo reproduktory s technológiou Dolby Atmos. Bezproblémové videohovory s vašimi blízkymi alebo s kolegami si užijete vďaka FaceTime kamere, ktorá zhotoví video v HD rozlíšení. O zreteľné zachytenie hlasu sa postará sústava troch integrovaných mikrofónov.

Univerzálne rozhranie

Na pripojenie všetkého príslušenstva teraz slúži jediný port. Rozhranie USB-C (Thunderbolt 3) dokáže prenášať dáta s rýchlosťou až 40 Gb/s, video aj napájací prúd. Tento port je tak naozaj univerzálny a umožní vám pripojenie prakticky čohokoľvek k vášmu MacBooku Air. Vo výbave sa nachádzajú dve tieto rozhrania. 

APPLE
496/23

Používaný produkt s 12 mesačnou zárukou.

Úprava zdaňovania prirážky – použitý tovar

Podľa § 66 zákona o DPH si uplatňujeme osobitnú úpravu dane.