Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

Apple repasovaný MacBook Pro 15" 2015 Silver (2,2GHz/i7/16GB/256GB SSD)

479,00 €

BEZ DPH: 399,17 €

Tento použitý MacBook Pro bol repasovaný. Získajte refurbished MacBook Pro za skvelú cenu so zárukou.

Apple

479,00 €

BEZ DPH: 399,17 €

 24 mesiacov záruka pre nové zariadenia
 12 mesiacov záruka pre repasované zariadenia
 Doprava zadarmo
Darček ku každému produktu

698.
Momentálne nedostupné!

Informácie o dostupnosti na telefóne.

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

Apple repasovaný MacBook Pro 15" 2015 Silver (2,2GHz/i7/16GB/256 GB SSD)

Veľmi rýchly notebook Apple MacBook Pro dostáva nielen príjemné rozmery, ktoré tvorí napríklad uhlopriečka jeho displeja 15 palca, s ktorými ho môžete ľahko prenášať, ale dostáva aj vysoký výkon pre viacero činností. Spustíte na ňom náročnejšie programy, editujte video alebo načítavajte dokumenty s vysokým rozlíšením a to vďaka jeho procesoru Intel Core i7. Skvelú rýchlosť si zachová aj pri kopírovaní a ukladaní dát pomocou jeho Thunderbolt portu, ktorý je 10x rýchlejší ako bežné USB a tak sa vám podarí zaplniť aj jeho disk, ktorý inak disponuje kapacitou 512 GB.

100%

STAV batérie

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- zľava na servis v ITYA 10%

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

Obal na laptop zadarmo

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Apple s kompaktnosťou aj vysokým výkonom

Prepracovaný notebook Apple MacBook Pro sa vyznačuje prenosnosťou, vďaka ktorej si ho môžete dopriať kdekoľvek sa nachádzate, či už čakáte na stanici, ste v škole alebo práve na ceste vlakom. A zároveň prinesie aj bezchybný výkon. Jeho kompaktnosť určuje aj 15 palcový displej, ktorý sa ale inak vyznačuje skutočne príjemnými vlastnosťami pre svoje zobrazovanie a tak si na ňom vychutnáte aj multimédiá. Na notebooku sa vám bude dobre písať, vďaka jeho pohodlnej klávesnici, ktorá je navyše podsvietená. To len dodá ďalší prvok jeho štýlovému dizajnu s ľahko striebornou farbou a tenkosťou.

FaceTime kamera

Na ultrabooku nájdete veľmi dobrú webkameru s rozlíšením 720p, čo sa rovná HD kvalite, s ktorou sa môžete výborne ukázať pri videohovoroch alebo si sami doma natočiť video či zachytiť vaše snímky pri vysokej kvalite. Takto sa ukážete aj svojim drahým a nielen prijímate ich obraz cez 13,3 palcový wHD displej.

Thunderbolt

Okrem toho, že je Apple MacBook Pro vybavený USB 3.0 portami, disponuje aj jedným Thunderbolt rozhraním, s ktorým môžete pripojiť vybrané zariadenia od tejto spoločnosti a okrem toho si dopriať aj 10 krát rýchlejšie prenášanie dát, čo sa hodí pri jeho rýchlom 512 GB pevnom SSD disku.

Kvalitná batéria

Apple MacBook Pro je vybavený kvalitnou batériou, ktorá sa postará o optimálne rozloženie energie a tak môžete ultrabook využívať na jediné nabitie až 9 hodín. V móde spánku dokáže tak vydržať bez vypnutia až 30 dní a aj po trojhodinovom spánku sa zobudí do dvoch sekúnd.

APPLE
698.

Tabuľka dát

Audio Jack
ÁNO
Grafika
Silver
Farba
2560x1600p
Wifi
802.11ac Wi‑Fi