Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

Apple repasovaný MacBook Pro 15" 2015 Silver Retina (2,2GHz/i7/Radeon R370X 2GB/16GB/512GB SSD)

499,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

Tento použitý MacBook Pro bol repasovaný. Získajte refurbished MacBook Pro za skvelú cenu so zárukou.

Apple

499,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

 24 mesiacov záruka pre nové zariadenia
 12 mesiacov záruka pre repasované zariadenia
 Doprava zadarmo
Darček ku každému produktu

363/24

Ponáhľaj sa! Iba 1 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

Apple repasovaný MacBook Pro 15" 2015 Silver Retina (2,2GHz/i7/Radeon R370X 2GB/16GB/512GB SSD)

Veľmi rýchly notebook Apple MacBook Pro dostáva nielen príjemné rozmery, ktoré tvorí napríklad uhlopriečka jeho displeja 15 palca, s ktorými ho môžete ľahko prenášať, ale dostáva aj vysoký výkon pre viacero činností. Spustíte na ňom náročnejšie programy, editujte video alebo načítavajte dokumenty s vysokým rozlíšením a to vďaka jeho procesoru Intel Core i7. Skvelú rýchlosť si zachová aj pri kopírovaní a ukladaní dát pomocou jeho Thunderbolt portu, ktorý je 10x rýchlejší ako bežné USB a tak sa vám podarí zaplniť aj jeho disk, ktorý inak disponuje kapacitou 512 GB.

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

HUB ADAPTéR ZADARMO

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Apple s kompaktnosťou aj vysokým výkonom

Prepracovaný notebook Apple MacBook Pro sa vyznačuje prenosnosťou, vďaka ktorej si ho môžete dopriať kdekoľvek sa nachádzate, či už čakáte na stanici, ste v škole alebo práve na ceste vlakom. A zároveň prinesie aj bezchybný výkon. Jeho kompaktnosť určuje aj 15 palcový displej, ktorý sa ale inak vyznačuje skutočne príjemnými vlastnosťami pre svoje zobrazovanie a tak si na ňom vychutnáte aj multimédiá. Na notebooku sa vám bude dobre písať, vďaka jeho pohodlnej klávesnici, ktorá je navyše podsvietená. To len dodá ďalší prvok jeho štýlovému dizajnu s ľahko striebornou farbou a tenkosťou.

FaceTime kamera

Na ultrabooku nájdete veľmi dobrú webkameru s rozlíšením 720p, čo sa rovná HD kvalite, s ktorou sa môžete výborne ukázať pri videohovoroch alebo si sami doma natočiť video či zachytiť vaše snímky pri vysokej kvalite. Takto sa ukážete aj svojim drahým a nielen prijímate ich obraz cez 13,3 palcový wHD displej.

Thunderbolt

Okrem toho, že je Apple MacBook Pro vybavený USB 3.0 portami, disponuje aj jedným Thunderbolt rozhraním, s ktorým môžete pripojiť vybrané zariadenia od tejto spoločnosti a okrem toho si dopriať aj 10 krát rýchlejšie prenášanie dát, čo sa hodí pri jeho rýchlom 512 GB pevnom SSD disku.

Kvalitná batéria

Apple MacBook Pro je vybavený kvalitnou batériou, ktorá sa postará o optimálne rozloženie energie a tak môžete ultrabook využívať na jediné nabitie až 9 hodín. V móde spánku dokáže tak vydržať bez vypnutia až 30 dní a aj po trojhodinovom spánku sa zobudí do dvoch sekúnd.

APPLE
363/24