Apple iPhone SE2 výjde v najbližších dňoch - ITya.sk

Apple iPhone SE2 výjde v najbližších dňoch

Jednu vec treba Apple uznať. Vždy je o krok pred konkurenciou a premýšľa dva ťahy dopredu. Vhodným príkladom je práve iPhone SE2. Práve táto zázračná elektronická škatuľka pravdepodobne spasí dušu Apple v najbližších mesiacoch. Finančná kríza je viac než reálna. 

Bude iPhone SE2 lacnejší než konkurencia?

Hoci by sme takúto novinu počuli radi, odpoveď zostáva nie. Napriek tomu bude iPhone SE2 lacnejší než ostatné smartfóny značky Apple. Stane sa tak záchranným kolesom v časoch finančnej krízy. Koronavírus systematicky rozkladá štátne štruktúry. Pripraviť by sme sa mali na krach svetových búrz. Zaručený je pokles predajov elektroniky, ako aj ostatného artiklu. Prepadnúť by sa podľa slov odborníkov mali až o 30 %

Na iPhone 12 si budeme musieť podľa posledných správ počkať do októbra.

Zastavená výroba a jej opätovné spustenie

Nie je to dávno, čo Apple zastavilo 42 predajní v Číne, 17 v Taliansku a ďalšie v iných štátoch sveta. S istotou nevieme povedať, či sa vývoj hromadného zatvárania už zastavil. Možné je, že to, v čom sa momentálne Apple nachádza, je len pauza. Napriek tomu, že predaj produktov v Číne obmedzený nebol, boli v marci všetky prevádzky v Číne spojazdnené.

iPhone SE2
Zdroj: Denys Prykhodov / Shutterstock.com

17 zavretých podnikov v Taliansku zostáva bez zmeny. Nový iPhone SE2, ktorý sa na trh dostane práve v čase krízy, možno zvráti pohromu. So smelou dávkou optimizmu môžeme predpokladať, že sa mu podarí nahradiť škody vzniknuté v uplynulých týždňoch. 

Lacnejšia alternatíva

Medzi najlacnejšie nové smartfóny Apple v súčasnosti patrí iPhone XR. Jeho cenovka v amerických dolároch sa pohybuje vysoko nad hranicou 400. Pokoriť by ho mal iPhone SE2. Bude lacnejší, podobne výkonný a vizuálne postačujúci. Zabudnite na celoplošnú obrazovku a trojitý fotoaparát. Čo však iPhone SE2 chýba, doháňa v iných oblastiach. Je to perfektný smartfón na bežné použitie

Dobrá výdrž, rozumná investícia 

Pri starostlivom používaní vám iPhone SE2 vydrží aj tri roky. Keď vezmeme do úvahy, že bude stáť len zhruba 350 dolárov, je to potešujúce. Európsky trh by sa však mal pripraviť na podstatne mastnejšie ceny. Tak či onak, iPhone SE2 bude kráľom svojej triedy po všetkých stránkach. 

Titulná foto: blackzheep / Shutterstock.com.jpg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021