ITya - kvalitný servis Apple pod jednou strechou - ITya.sk

ITya – kvalitný servis Apple pod jednou strechou

Poradíme vám s kúpou Apple príslušenstva. Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť ohľadom servisu. Na ten ponúkame záruku až 6 mesiacov. Čo sa týka opravy MacBookov, opravy iphonov a ostatného zariadenia, niekedy je nevyhnutná. Preto nám bude potešením vrátiť vášmu zariadeniu bývalý lesk. Ide o pozáručný kvalitný servis. Ponúkame tiež výkup macbook a výkup Apple produktov. Nasledujte trend a staňte sa vlastníkmi prestížnych luxusných zariadení značky Apple. Oceníte ich nadčasový dizajn, výdrž, odolnosť, rýchlosť, no predovšetkým inovatívny softwér a operačný systém, ktoré nenájdete nikde inde. 

Kúpte si Apple príslušenstvo priamo od nás

Ste v používaní Apple produktov začiatočník, alebo ste droge zvanej “jabĺčko” prepadli už dávno? Nám na tom nezáleží. Priamo cez náš web môžete nakupovať rôznorodé Apple príslušenstvo. Či už ide o samotné výrobky, ako sú MacBooky a iPhony, alebo o iné doplnky. Nakúpite u nás adaptéry, stolné počítače, klávesnice, myši, ipady a ipody. Organizujeme predaj MacBookov. Zameriavame sa aj na výkup Apple zariadení. Predaj MacBookov robíme priamo cez web.

Ponúkame kvalitnú opravu Macbook zariadení

Potrebuje váš macbook skontrolovať profesionálmi? Okrem výmeny klávesníc nahradíme tiež batériu a LCD display. Vyčistíme a vymeníme teplovodivú pastu. Ponúkame servis MacBook a opravu MacBook aj pre tie zariadenia, ktoré boli obliate. Navyše upgradujeme RAM a HDD na SSD. Oprava Apple u nás je vždy spoľahlivá. Dbáme na spokojnosť zákazníkov a pracujeme preto efektívne a rýchlo. 

Zverte svoje zariadenie do našich rúk

Nešťastnou náhodou ste svoj macbook utopili vo vani alebo ste na neho vyliali rannú šálku kávy? Nedajte si pokaziť deň. Navštívte nás a vaše problémy sa rozplynú. Oprava MacBookov je naša hlavná doména a nezľakneme sa žiadnej výzvy. Vymeníme vám poškodenú batériu, teplovodivú pastu a LCD display. Neotáľajte a prídite na servis macbook zariadení. Pri oprave macbookov upgradujeme aj RAM a HDD na SSD. 

Prevenciou k zdraviu vášho macbooku

S elektronikou je to podobné ako s ľuďmi. Z času na čas treba skontrolovať zdravotný stav a v prípade núdze navštíviť lekára. V tomto prípade nás. Sme odborníci na prácu s Apple zariadeniami a naša rýchla oprava MacBook laptopov je na vysokej úrovni. Je reč o pozáručnom kvalitnom servise. Kým prebieha oprava MacBook zariadenia, skontrolujeme jeho stav, výdrž batérie a mnohé iné podmienky potrebné k plynulému fungovaniu prístroja. Ak je zariadenie poškodené, prebehne oprava MacBookov. 

Vykupujeme MacBook laptopy

Ak ste našli vo svojej izbe starý zaprášený MacBook, alebo ho jednoducho nemáte čas alebo chuť ďalej používať, určite nezúfajte. Výkup MacBook laptopov je súčasťou našej práce. Otvorené máme 7 dní v týždni a sme vám vždy k dispozícii. Ponúkame aj poradenstvo a diagnostiku, ešte predtým, než vaše zariadenie odkúpime, zistíme, v akom je stave. Možno si nakoniec jeho predaj rozmyslíte. 

Máte nepoužívaný Apple a neviete čo s ním?   

Z času na čas sa stane, že sa zariadenie spomalí či pokazí. Môže sa tiež stať, že do rodiny pribudne nový Apple člen a ten starý sa stane zbytočným. Aj v takomto prípade prinášame riešenie. Okrem iného sa špecializujeme na výkup Apple produktov, ktoré už svojim majiteľom nerobia radosť. Výkup trvá rovnako krátko ako oprava Apple a oprava Macbookov. Výkup MacBook zariadení vždy prebieha v príjemnom prostredí s individuálnym prístupom.

Opravujeme Apple každý deň v týždni

Oprava Apple je mnohokrát jediným východiskom. Môžete sa na nás spoľahnúť, oprava Apple prebieha v našich priestoroch každý deň v týždni a na svoj produkt si počkáte len chvíľu. Venujeme sa spojazneniu prístrojov poškodených kvapalinou. Oprava MacBookov a oprava iPhonov sú naším každodenným chlebom. Zrýchlime vaše zariadenie a zabezpečíme vyšší výkon. Nie vždy je oprava nutná. Niekedy postačí servis MacBook zariadení. Pri iMacoch nezabúdame na opravu procesorov a grafických kariet.

Pre opravu iPhone zavítajte k nám

Oprava iPhone Bratislava prináša revolučné riešenie vašich problémov. V priebehu niekoľkých hodín vymeníme váš LCD display za nový. Postaráme sa o opravu batérie a matičnej dosky. Neradno zabúdať na housing. Ten treba tiež vymeniť. Ako ďalšie v poradí vyriešime problém s nabíjaním. Vyšetríme zariadenia poškodené kvapalinou. Máte poškodené zariadenie? Na to je tu oprava iPhone Bratislava

Požiadajte o pomoc s poškodeným iPhonom

Zdá sa vám, že váš iPhone nepodáva výkon, na aký ste boli zvyknutí? Problém môže byť v nesprávnom nabíjaní. Na to sa pozrieme odborným okom. Oprava iPhonov prebieha 7 dní v týždni. Taktiež matičná doska môže byť zastaraná a je nutné ju vymeniť. Často sa stane, že sa iPhone poškodí po dlhodobom vystavení vlhkému ovzdušiu. Výnimkou nie sú ani prípady, keď sa mobil vykúpe vo vani či toalete. Na to všetko poznáme liek. Oprava iPhone je pre nás rovnako dôležitá ako oprava MacBookov a venujeme jej množstvo pozornosti. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021

 

12 mesačná záruka