MacBook Pro 13" 2017 Retina Silver (2,3-3,6GHz/i5/8GB/128GBSSD)

699,00 €

MacBook Pro 13"

699,00 €

 12 mesiacov záruka
 Doprava zadarmo
 Možnosť vyskúšať produkt na 30 dní
Darček ku každému produktu

296/2021

Ponáhľaj sa! Iba 1 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910187878

Splátkový predaj:

MacBook Pro 13" 2017, i5, 128GB SSD, 8GB RAM  

 

Pôvodná cena MacBooku bola 1400 eur. 

 

Prvá fotka je ilustračná  ostatne sú autentické. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

 

 

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt. 

 

Stav: B

Stav Batérie: 235 cyklov 92% kapacita

 

Čo nájdete v balení: nabíjačku, faktúru, darček

 

 

 

Stav  A B C vysvetlivka

 

A: stav nového zariadenia

 

B: bežné opotrebenie malé škrabance

 

C: Viditeľné škrabance a preliačiny.

POPIS PRODUKTU

Apple MacBook Pro vo vesmírne šedej farbe je vybavený procesorom Dual-Core Intel Core i5 s frekvenciou Turbo Boost až 3.6 GHz a 64 MB eDRAM. Apple MacBook Pro s 13" displejom Retina s technológiou IPS disponuje grafickou kartou Intel® Iris™ Plus Graphics 640. MacBook Pro má k dispozícií integrovanú líthium polymérovú batériu s výdržou až do 10 hodín. MacBook Pro s je vybavený bezdrôtovými technológiami Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2. K vybaveniu Apple MacBook Pro patrí SSD disk s kapacitou 128 GB a RAM 8 GB. Súčasťou MacBooku Pro je 2x port Thunderbolt 3 (USB-C), kamera FaceTime HD, dva mikrofóny, 3,5 mm výstup na slúchadlá a stereo reproduktory. Tento model má EN klávesnicu.

Displej

Štýlový MacBook Pro disponuje displejom s podsvietením LED v vyšším kontrastným pomerom, čoho výsledkom je sýte zobrazovanie čiernej a žiarivejšie zobrazovanie bielej. Vďaka tomu, že podporuje široké farebné spekturum bude jeho obraz počas toho ako budete surfovať na webe, či pozerať film realistickejší a živší než kedykoľvek predtým. Toto určite oceníte predovšetkým pri strihaní videí, či pri grafickou dizajne.

 

Jedinečný zvuk

Ak patríte medzi tých, ktorí na svojom MacBooku Pro nielen pracujú, ale občas aj počúvajú hudbu, či sledujú filmy, určite oceníte, že je vybavený reproduktormi, ktoré sa pýšia až dvojnásobne väčším dynamickým rozsahom a vyššou hlasitosťou a to až o 58 %. Veľkou zásluhou na trojnásobne vyššom maximálnou výkone má aj to, že sú pripojené priamo na systémové napájanie.

 

Klávesnica a trackpad

Tento model má EN klávesnicu. Aby bolo vaše písanie čo najkomfortnejšie je MacBook Pro vybavený klávesnicou s motlikovým mechanizmom druhej generácie. V ničom nezaostáva ani trackpade Force Touch, ktorý je v porovnaní s predchádzajúcou generáciu výrazne väčší, vďaka čomu budete mať viac miesta na vaše klikanie a gestá. Práca s vaším MacBookom Pro nebola teda nikdy pohodlnejšia.

 

Všestranný port

MacBook Pro má k dispozícií praktický port Thunderbolt 3, ktorý je nielen výkonný, ale navyše aj univerzálny. Spája všetrannosť štandartu USB-C a šírku pásma. Konektor s priepustnosťou až 40 Gb/s je dvojnásobkom oproti Thunderboltu 2. Vďaka tomu, že MacBook Pro je vybavený 2 portami Thunderbolt 3 si môžete vybrať, ktorý využijete, napríklad na nabíjanie PC, či pripojenie iných zariadení. Navyše, Thunderbolt 3 je reverzibilný, čo znamená, že nech už pripojíte konektor akokoľvek vždy bude otočený správne.

 

Operačný systém

MacBook Pro má k dispozícií operačný systém macOS Sierra, vďaka ktorému bude každá vaša práca plynulá, bez sekania alebo prerušovania a to aj pri použití viacerých zariadení. Môžete sa zahrať s vašími fotkami, ale tatiež zistíte akým zábavným a predovšetkým originálnym spôsobom môžete písať vaše správy. MacBook Pro má iCloud s množstvom funkcií, ktoré podporujú plynulú spoluprácu napríklad s hodinkami Apple Watch, zariadenií iOS, či Macbooku.

 

Výkon a dizajn

Na prvý pohľad vás predovšetkým určite zaujme jeho 15,5 mm tenké prevedenie a nízka hmotnosť. Aby mal MacBook Pro čo najlepší výkon, je vybavený procesorom Dual-Core Intel Core i5 s frekvenciou Turbo Boost až do 3,6 GHz. MacBook Pro s rýchlejšou grafikou až o 130 % disponuje batériou s dlhou výdržou počas celého dňa. Spolu s vaším MacBookom Pro, tak zažijete plynulý chod pri surfovaní na webe, pozeraní filmov, či upravovaní fotiek.

                                                                           Záruka:

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

Spôsob vyzdvihnutia/dodania zariadenia:

Osobne: Kamenná prevádzka v Bratislave (Nevädzová 6, OC Retro)

Kuriérom: DPD kuriér, pre Slovensko a Česko do 48-72h ZADARMO.

 

Spôsoby platby:

Osobne: Hotovosť/Bankový prevod/Karta

Kuriérom: Dobierka (Karta/Hotovosť), Bankový prevod

Na splátky: Grenke, Quatro

 

Kontakt:

Zákaznícka linka dostupná denne od 10:00 - 20:00 na 0910 18 78 78/ 0910 50 78 78

Pozáručný servis:

5* hodnotenia

Proklientský prístup

Reklamácie sa vybavuju prioritne.

Počas celej doby reklamácie náhradne zariadenie.

 

Bratislava – Ružinov

OC Retro – Nevädzová 6

MacBook Pro 13" 2017 Retina Silver (2,3-3,6GHz/i5/8GB/128GBSSD)

Apple MacBook Pro vo vesmírne šedej farbe je vybavený procesorom Dual-Core Intel Core i5 s frekvenciou Turbo Boost až 3.6 GHz a 64 MB eDRAM. Apple MacBook Pro s 13" displejom Retina s technológiou IPS disponuje grafickou kartou Intel® Iris™ Plus Graphics 640. MacBook Pro má k dispozícií integrovanú líthium polymérovú batériu s výdržou až do 10 hodín. MacBook Pro s je vybavený bezdrôtovými technológiami Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2. K vybaveniu Apple MacBook Pro patrí SSD disk s kapacitou 128 GB a RAM 8 GB. Súčasťou MacBooku Pro je 2x port Thunderbolt 3 (USB-C), kamera FaceTime HD, dva mikrofóny, 3,5 mm výstup na slúchadlá a stereo reproduktory.

92%

STAV batérie

235 cyklov 92% kapacita.

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

B

Stav: B

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

USB HUB v hodnote 30€ ako darček.

pri kúpe tohto zariadenia získate výmenu teplovodivej pasty a čistenie zadarmo.

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Displej

Štýlový MacBook Pro disponuje displejom s podsvietením LED v vyšším kontrastným pomerom, čoho výsledkom je sýte zobrazovanie čiernej a žiarivejšie zobrazovanie bielej. Vďaka tomu, že podporuje široké farebné spekturum bude jeho obraz počas toho ako budete surfovať na webe, či pozerať film realistickejší a živší než kedykoľvek predtým. Toto určite oceníte predovšetkým pri strihaní videí, či pri grafickou dizajne.

Jedinečný zvuk

Ak patríte medzi tých, ktorí na svojom MacBooku Pro nielen pracujú, ale občas aj počúvajú hudbu, či sledujú filmy, určite oceníte, že je vybavený reproduktormi, ktoré sa pýšia až dvojnásobne väčším dynamickým rozsahom a vyššou hlasitosťou a to až o 58 %. Veľkou zásluhou na trojnásobne vyššom maximálnom výkone má aj to, že sú pripojené priamo na systémové napájanie. 

Klávesnica a trackpad

Aby bolo vaše písanie čo najkomfortnejšie je MacBook Pro vybavený klávesnicou s motlikovým mechanizmom druhej generácie. V ničom nezaostáva ani trackpade Force Touch, ktorý je v porovnaní s predchádzajúcou generáciu výrazne väčší, vďaka čomu budete mať viac miesta na vaše klikanie a gestá. Práca s vaším MacBookom Pro nebola teda nikdy pohodlnejšia.

Všestranný port

MacBook Pro má k dispozícií praktický port Thunderbolt 3, ktorý je nielen výkonný, ale navyše aj univerzálny. Spája všetrannosť štandartu USB-C a šírku pásma. Konektor s priepustnosťou až 40 Gb/s je dvojnásobkom oproti Thunderboltu 2. Vďaka tomu, že MacBook Pro je vybavený 2 portami Thunderbolt 3 si môžete vybrať, ktorý využijete, napríklad na nabíjanie PC, či pripojenie iných zariadení. Navyše, Thunderbolt 3 je reverzibilný, čo znamená, že nech už pripojíte konektor akokoľvek vždy bude otočený správne.

Operačný systém

MacBook Pro má k dispozícií operačný systém macOS Sierra, vďaka ktorému bude každá vaša práca plynulá, bez sekania alebo prerušovania a to aj pri použití viacerých zariadení. Môžete sa zahrať s vašími fotkami, ale tatiež zistíte akým zábavným a predovšetkým originálnym spôsobom môžete písať vaše správy. MacBook Pro má iCloud s množstvom funkcií, ktoré podporujú plynulú spoluprácu napríklad s hodinkami Apple Watch, zariadenií iOS, či Macbooku.

Výkon a dizajn

Na prvý pohľad vás predovšetkým určite zaujme jeho 15,5 mm tenké prevedenie a nízka hmotnosť. Aby mal MacBook Pro čo najlepší výkon, je vybavený procesorom Dual-Core Intel Core i5 s frekvenciou Turbo Boost až do 3,6 GHz. MacBook Pro s rýchlejšou grafikou až o 130 % disponuje batériou s dlhou výdržou počas celého dňa. Spolu s vaším MacBookom Pro, tak zažijete plynulý chod pri surfovaní na webe, pozeraní filmov, či upravovaní fotiek.

Touch Bar a Touch ID

Touch Bar, ktorý je miestnený priamo na klávesnici predstavuje zaujímavý spôsob, akým môžete váš Apple MacBook Pro využívať. Jedným, jediným dotykom si tak môžete vybrať akúkoľvek stratku, emotikon, či prejsť časovou osou videa na celej obrazovke. Aby toho nebolo ani zďaleka málo je MacBook Pro vybavený aj Touch ID, čo vám po prihlásení umožňuje urobiť toho ešte viac.

APPLE
296/2021

Tabuľka dát

Audio Jack
ÁNO
Displej
13,3" Retina Displej S IPS Technológiou
Grafika
Intel Iris Plus Graphics 640 1536 MB
Farba
Silver
Procesor
2,3GHz Intel Core i5 s Turbo Boost do 3,6GHz
RAM
8GB 2133MHz LPDDR3
Rozlíšenie
2 560 X 1 600p
Slot na pamäťovú kartu
NIE
Úložisko
128GB SSD
Wifi
802.11ac Wi‑Fi

Používaný produkt s 12 mesačnou zárukou.

Úprava zdaňovania prirážky – použitý tovar

Podľa § 66 zákona o DPH si uplatňujeme osobitnú úpravu dane.