MacBook Pro 13" 2018 CTO Silver Touchbar (2,7-4,5GHz/i7/16GB/500GBSSD/415)

1 299,00 € 3 000,00 € Zľava 1 701,00 €

MacBook Pro 13"

1 299,00 € 3 000,00 € Zľava 1 701,00 €

 12 mesiacov záruka
 Doprava zadarmo
 Možnosť vyskúšať produkt na 30 dní
Darček ku každému produktu

415/2022

Ponáhľaj sa! Iba 1 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910187878

Splátkový predaj:

MacBook Pro 13" 2018 500GB 16GB RAM i7 CTO

 

Pôvodná cena:  3900 eur. 

 

Prvá fotka je ilustračná  ostatne sú autentické. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

 

 

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt. 

 

Stav: A

Stav Batérie: 87 cyklov 87%kapacita

 

Čo nájdete v balení: nabíjačku, faktúru, darček

 

 

 

Stav  A B C vysvetlivka

 

A: stav nového zariadenia

 

B: bežné opotrebenie malé škrabance

 

C: Viditeľné škrabance a preliačiny.

POPIS PRODUKTU

Štýlový notebook Apple MacBook Pro 13“ (2018) vás očarí vesmírne sivým prevedením doplneným podsvietenou klávesnicou, veľkým touchpadom a všestranným Touch Bar pre jednoduché ovládanie. Vysoký výkon zabezpečí 4-jadrový procesor Intel Core i7 s frekvenciou 2,7 GHz (Turbo Boost až 4,5 GHz) spolu s 16 GB operačnou pamäťou RAM a grafickou kartou Intel Iris Plus Graphics 655. Na ukladanie súborov a dát poslúži SSD úložisko s kapacitou 512GB SSD. 13,3“ Retina displej s technológiou True Tone vám zobrazí obsah vo vysokom rozlíšení 2560 x 1600 obrazových bodov. Vo výbave nechýbajú 4 porty Thunderbolt 3, technológia Wi-Fi 802.11ac, 3,5 mm audio jack, čítačka odtlačkov prstov a HD kamera. Dodávaný s operačným systémom macOS High Sierra.

Výkonnejší, rýchlejší, pohotovejší

Ultrabook Apple MacBook Pro (2018) skrýva v kompaktnom tele vysoký výkon. 4-jadrový procesor Intel Core i7 posunie výpočetný výkon zariadenia na vyššiu úroveň. Vďaka 16 GB operačnej pamäti RAM a grafickej karte Intel Iris Plus Graphics 655 umožní rýchle spracovanie aj pri náročnejších procesoch ako sú napríklad rendrovanie 3D modelov, kompilovanie kódu, či pridávanie špeciálnych efektov v grafických editoroch.

Tiché a pohodlné písanie

Podsvietená klávesnica MacBooku Pro zaistí presné intuitívne písanie. Spínače klávesov disponujú krídlovým mechanizmom, zásluhou ktorého sa v porovnaní so štandardným nožnicovým mechanizmom vyznačujú až 4x vyššou stabilitou, tichším písaním a lepšou hmatovou odozvou. Priestorný Force Touch trackpad vám ponúkne viac miesta na pohyb, gestá a klikanie.

Všestranný Touch Bar

Pri práci na notebooku sa vám stane skvelým pomocníkom všestranný Touch Bar, ktorý nahradil funkčné klávesy tvoriace hornú radu klávesnice. Automaticky zobrazí bežne používané nástroje ako ovládanie hlasitosti a jasu, emotikony, interaktívne prvky na úpravu parametrov a iné, čím prispeje k rýchlejšiemu ovládaniu. Jednoducho sa ovláda intuitívnymi gestami - klepnutím rozbalíte Control Strip, posunutím sa posuniete pri sledovaní filmu alebo prejdením upravíte hlasitosť či jas.

Univerzálne pripojenie

Apple MacBook Pro (2018) ponúkne štvoricu portov Thunderbolt 3, ktoré v sebe spájajú všestrannosť štandardu USB-C s ohromnou šírkou pásma. Vyznačujú sa priepustnosťou 40 Gb/s, čo predstavuje až dvojnásobne vyššiu rýchlosť ako pri Thunderbolt 2 a poslúžia na prenášanie dát, nabíjanie i prenos videa. Vďaka dômyselnému rozmiestneniu si budete môcť vybrať, z ktorej strany aké zariadenie zapojíte a tak si prispôsobiť pracovný priestor.

Zabezpečenie novej generácie

Majte svoje súkromie a všetky súbory chránené. MacBook je vybavený čipom Apple T2, ktorý obsahuje koprocesor Secure Enclave. Ten zaistí bezpečné šifrovanie úložiska a zabezpečené štartovanie systému. O bezpečný prístup do vášho notebooku sa postará odomykanie jedinečným odtlačkom prsta Touch ID.

Nechajte sa pohltiť

Vychutnajte si pohlcujúci obraz vo vysokom rozlíšení 2560 x 1600 obrazových bodov, ktoré ponúkne 13,3“ Retina displej notebooku. Inovatívna technológia True Tone automaticky prispôsobí vyváženie bielej teplote farieb v okolí a optimalizuje parametre displeja tak, aby sa dosiahlo verné a prirodzené zobrazenie. Priamo do deja obľúbeného filmu či hry vás vtiahne krištáľovo čistý zvuk so širokým dynamickým rozsahom a optimálnym podaním basov a výšok. Výsledkom bude jedinečná audiovizuálna skúsenosť.

Rýchle úložisko

Úložisko SSD dosahuje rýchlosť sekvenčného čítania až 3,2 GB/s, čo je zárukou bleskového štartu operačného systému, multitaskingu i práce s veľkými súbormi. Poskytne kapacitu 512GB SSD, ktorá je určená na ukladanie súborov, aplikácií a dát. Je energeticky úsporný a nezaťažuje batériu.

10-hodinová výdrž

Nenechajte sa pri práci či zábave obmedzovať. Vo vnútri MacBooku Pro (2018) sa ukrýva výkonnú li-pol batéria s vysokou kapacitou, ktorá zaručí výdrž viac než 10 hodín. Prezerajte webový obsah, počúvajte obľúbenú hudbu alebo prepínajte medzi viacerými úkonmi kdekoľvek bez obáv z rýchleho vybitia.

Obsah balenia

  • 13-palcový MacBook Pro (2018)
  • 61W USB‑C napájací adaptér
  • USB‑C nabíjací kábel (2 m)

 

 

 

                                                                                                                                                          Záruka:

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

Spôsob vyzdvihnutia/dodania zariadenia:

Osobne: Kamenná prevádzka v Bratislave (Nevädzová 6, OC Retro)

Kuriérom: DPD kuriér, pre Slovensko a Česko do 48-72h ZADARMO.

 

Spôsoby platby:

Osobne: Hotovosť/Bankový prevod/Karta

Kuriérom: Dobierka (Karta/Hotovosť), Bankový prevod

Na splátky: Grenke, Quatro

 

Kontakt:

Zákaznícka linka dostupná denne od 10:00 - 20:00 na 0910 18 78 78/ 0910 50 78 78

Pozáručný servis:

5* hodnotenia

Proklientský prístup

Reklamácie sa vybavuju prioritne.

Počas celej doby reklamácie náhradne zariadenie.

 

Bratislava – Ružinov

OC Retro – Nevädzová 6

poschodie pri food courtoch

MacBook Pro 13" 2018 CTO Silver Touchbar (2,7-4,5GHz/i7/16GB/500GBSSD/415)

Štýlový notebook Apple MacBook Pro CTO 13“ (2018) vás očarí strieborným prevedením doplneným podsvietenou klávesnicou, veľkým touchpadom a všestranným Touch Bar pre jednoduché ovládanie. Vysoký výkon zabezpečí 4-jadrový procesor Intel Core i5 s frekvenciou 2,3 GHz (Turbo Boost až 3,8 GHz) spolu s 8 GB operačnou pamäťou RAM a grafickou kartou Intel Iris Plus Graphics 655. Na ukladanie súborov a dát poslúži SSD úložisko s kapacitou 256 GB. 13,3“ Retina displej s technológiou True Tone vám zobrazí obsah vo vysokom rozlíšení 2560 x 1600 obrazových bodov. Vo výbave nechýbajú 4 porty Thunderbolt 3, technológia Wi-Fi 802.11ac, 3,5 mm audio jack, čítačka odtlačkov prstov a HD kamera. Dodávaný s operačným systémom macOS High Sierra. 

87%

STAV batérie

87 cyklov 87% kapacita.

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

USB HUB v hodnote 30€ ako darček.

pri kúpe tohto zariadenia získate výmenu teplovodivej pasty a čistenie zadarmo.

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

Na ochranu vašich osobných dát, súborov a celého systému slúži kombinácia čipu M1 v spolupráci s macOS Big Sur. Obsahuje koprocesor Secure Enclave, ktorý slúži ako základňa pre zabezpečené štartovanie systému a šifrovanie úložiska. Tiež je v ňom integrovaných niekoľko samostatných radičov. Prostredníctvom snímača Touch ID jednoducho odomknete MacBook, bezpečne nakúpite na webe cez Apple Pay, alebo získate prístup k systémovým nastaveniam aj k uzamknutým poznámkam. Jedným dotykom tiež môžete prepínať medzi užívateľmi.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Výkonnejší, rýchlejší, pohotovejší

Ultrabook Apple MacBook Pro 13" CTO (2018) skrýva v kompaktnom tele vysoký výkon. 4-jadrový procesor Intel Core i5 posunie výpočetný výkon zariadenia na vyššiu úroveň. Vďaka 8 GB operačnej pamäti RAM a grafickej karte Intel Iris Plus Graphics 655 umožní rýchle spracovanie aj pri náročnejších procesoch ako sú napríklad rendrovanie 3D modelov, kompilovanie kódu, či pridávanie špeciálnych efektov v grafických editoroch. 

Tiché a pohodlné písanie

Podsvietená klávesnica MacBooku Pro zaistí presné intuitívne písanie. Spínače klávesov disponujú krídlovým mechanizmom, zásluhou ktorého sa v porovnaní so štandardným nožnicovým mechanizmom vyznačujú až 4x vyššou stabilitou, tichším písaním a lepšou hmatovou odozvou. Priestorný Force Touch trackpad vám ponúkne viac miesta na pohyb, gestá a klikanie. 

Všestranný Touch Bar

Pri práci na notebooku sa vám stane skvelým pomocníkom všestranný Touch Bar, ktorý nahradil funkčné klávesy tvoriace hornú radu klávesnice. Automaticky zobrazí bežne používané nástroje ako ovládanie hlasitosti a jasu, emotikony, interaktívne prvky na úpravu parametrov a iné, čím prispeje k rýchlejšiemu ovládaniu. Jednoducho sa ovláda intuitívnymi gestami - klepnutím rozbalíte Control Strip, posunutím sa posuniete pri sledovaní filmu alebo prejdením upravíte hlasitosť či jas. 

Univerzálne pripojenie

Apple MacBook Pro 13 CTO (2018) ponúkne štvoricu portov Thunderbolt 3, ktoré v sebe spájajú všestrannosť štandardu USB-C s ohromnou šírkou pásma. Vyznačujú sa priepustnosťou 40 Gb/s, čo predstavuje až dvojnásobne vyššiu rýchlosť ako pri Thunderbolt 2 a poslúžia na prenášanie dát, nabíjanie i prenos videa. Vďaka dômyselnému rozmiestneniu si budete môcť vybrať, z ktorej strany aké zariadenie zapojíte a tak si prispôsobiť pracovný priestor. 

Zabezpečenie novej generácie

Majte svoje súkromie a všetky súbory chránené. MacBook je vybavený čipom Apple T2, ktorý obsahuje koprocesor Secure Enclave. Ten zaistí bezpečné šifrovanie úložiska a zabezpečené štartovanie systému. O bezpečný prístup do vášho notebooku sa postará odomykanie jedinečným odtlačkom prsta Touch ID

Nechajte sa pohltiť

Vychutnajte si pohlcujúci obraz vo vysokom rozlíšení 2560 x 1600 obrazových bodov, ktoré ponúkne 13,3“ Retina displej notebooku. Inovatívna technológia True Tone automaticky prispôsobí vyváženie bielej teplote farieb v okolí a optimalizuje parametre displeja tak, aby sa dosiahlo verné a prirodzené zobrazenie. Priamo do deja obľúbeného filmu či hry vás vtiahne krištáľovo čistý zvuk so širokým dynamickým rozsahom a optimálnym podaním basov a výšok. Výsledkom bude jedinečná audiovizuálna skúsenosť. 

Rýchle úložisko

Úložisko SSD dosahuje rýchlosť sekvenčného čítania až 3,2 GB/s, čo je zárukou bleskového štartu operačného systému, multitaskingu i práce s veľkými súbormi. Poskytne kapacitu 256 GB, ktorá je určená na ukladanie súborov, aplikácií a dát. Je energeticky úsporný a nezaťažuje batériu. 

10-hodinová výdrž

Nenechajte sa pri práci či zábave obmedzovať. Vo vnútri MacBooku Pro 13" CTO(2018) sa ukrýva výkonnú li-pol batéria s vysokou kapacitou, ktorá zaručí výdrž viac než 10 hodín. Prezerajte webový obsah, počúvajte obľúbenú hudbu alebo prepínajte medzi viacerými úkonmi kdekoľvek bez obáv z rýchleho vybitia.

415/2022

Tabuľka dát

Audio Jack
ÁNO
Displej
13,3" Retina Displej S IPS Technológiou
Grafika
Intel Iris Plus Graphics 1536 MB
Farba
Silver
Procesor
2,7GHz Intel Quad Core i7 s Turbo Boost do 4,5GHz
RAM
16GB 2133MHz LPDDR3
Rozlíšenie
2 560 X 1 600p
Slot na pamäťovú kartu
NIE
Úložisko
500GB SSD
Wifi
802.11ac Wi‑Fi
Zabezpečenie
Touch ID

Používaný produkt s 12 mesačnou zárukou.

Úprava zdaňovania prirážky – použitý tovar

Podľa § 66 zákona o DPH si uplatňujeme osobitnú úpravu dane.