Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

MacBook Pro 13" 2018 i7/ 16GB/ 256GB Silver

939,00 €

BEZ DPH: 782,50 €

MacBook Pro 13"

939,00 €

BEZ DPH: 782,50 €

9704
Momentálne nedostupné!

Informácie o dostupnosti na telefóne.

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

APPLE
9704

Tabuľka dát

filter-pamat-ram
16 GB
filter-procesor
Intel Core i7
filter-ulozisko
256 GB

MacBook Pro 13" 2018 i7/ 16GB/ 256GB Silver

Notebook Apple Macbook Pro prichádza s množstvom výkonu v malom a tenkom dizajne v šedej farbe. O chod sa postará procesor Intel Core M3 a operačná pamäť o veľkosti 16 GB. Vaše dáta si uložíte na rýchly SSD disk s kapacitou 256 GB. 13-palcový IPS displej spolu s grafickou kartou Intel HD Graphics zobrazí obsah v WQHD rozlíšení 2304 x 1440. Disponuje USB-C portom a kombinovaným vstupom pre slúchadlá a mikrofón. Samozrejmosťou je aj pripojenie Wi-Fi a Bluetooth. Užívateľské prostredie poskytne operačný systém Apple Mac OS Sierra s množstvom aplikácií a programov. 

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

USB HUB v hodnote 30€ ako darček.

pri kúpe tohto zariadenia získate výmenu teplovodivej pasty a čistenie zadarmo.

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Nekompromisný výkon

Apple Macbook disponuje skvelým procesorom Intel Core i7. Procesor podporuje funkciu TurboBoost, ktorá zaisťuje automatické pretaktovanie v prípade potreby. Operačná pamäť RAM o veľkosti 16 GB sa postará o plynulý chod operačného systému, aplikácií a programov. Grafická karta Intel Graphics HD  zabezpečí jednoduché a plynulé ovládanie, či úpravu multimédií. 

Všestranná konektivita

Prevratný port USB-C dokáže sám prakticky všetko, čo potrebujete. Tento skvelý port s malou kompaktnou veľkosťou zaistí nabíjanie, rýchly prenos dát cez USB a výstup videa. Môžete k nemu teda jednoducho pripojiť všetky svoje obľúbené zariadenia. K internetovému svetu sa pripojíte vďaka sieťovej karte, ktorá poskytuje bezdrôtové Wi-Fi pripojenie. Samozrejmosťou je aj Bluetooth technológia. Disponuje taktiež kombinovaným výstupom pre slúchadlá a mikrofón. 

Trackpad s Force touch

Trackpad MacBooku prichádza s funkciou Force Touch, ktorá dokáže rozlišovať akým tlakom na trackpad tlačíte a vykonávať tak rôzne akcie. Trackpad vytvára spätnú odozvu v podobe jemných vibrácií. Samozrejmosťou je aj podpora gest, ktoré ešte viac spríjemnia ovládanie vášho MacBooku. Ďalšou zaujímavosťou je tiež fakt, že Trackpad rozozná klik bez ohľadu na to kde ho stlačíte. Ovládanie tak bude veľmi príjemné a jednoduché.

Skvelá výdrž batérie a absolútne tichý chod

Výdrž batérie činní až skvelých 10 hodín prevádzkyLion-polymérové batériové články sú špeciálne navrhnuté pre Macbook, sú úžasne tenké, a poskytujú dostatočnú kapacitu pre dostatočnú výdrž pri pracovnom nasadení. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby boli čo najľahšie, ale zároveň aby ponúkali plnohodnotný výkon. Chod Apple Macbook je absolútne tichý, odladenosť systému a špeciálne navrhnuté komponenty spolupracujú tak, že Macbook vyžaruje minimum tepla. Macbook je tak tichý a nič vás tak nebude rušiť pri práci ani zábave.

Tenký a ľahký dizajn

Apple MacBook sa pýši svojim dokonalým malým prevedením. Maximálna hrúbka prístroja je iba 13,1 mm a hmotnosť skvelých 0,9 kg. Tieto hodnoty zaistia perfektnú mobilitu na cestách. Notebook vám prakticky nezaberie žiadne miesto a ani vás nebude nejako obmedzovať vďaka svojej minimálnej hmotnosti.

Mackbook je kompaktný a plnohodnotný notebook, ktorý má dostatok výkonu a uspokojí skoro každú vašu požiadavku. Celkový dizajn MacBooku je moderný a svieži, s dielenským spracovaním na vysokej úrovni. Takto pôsobí mimoriadne luxusným dojmom.