Spoznajte nové služby ITya, ktoré využijete z home office - ITya.sk

Spoznajte nové služby ITya, ktoré využijete z home office

Radostne konštatujeme, že väčšina Slovákov poctivo dodržiava home office. Cieľom obmedzení nie je priškrtiť vaše príjmy, ale chrániť vás. Globálnu pandémiu porazíme len tak, že budeme poctivo dodržiavať ustanovenia. Tým, ktorým záleží na bezpečí ich okolia, vyjdeme v ústrety. Servis aj dovoz nového tovaru až k dverám vášho domu. Bezpečne a bez rizika. 

Home office bez fungujúceho Macu? 

Isto nás v tvrdení, že sa počítače stali kľúčovou zložkou práce v home office, podporí väčšina Slovákov. Rovnako ako vy, aj technika máva svoje zlé dni. Nedajte sa zaskočiť, keď váš MacBook alebo iMac jedného dňa vypovie službu. A argument, že toľko zlého v jednej chvíli sa stať nemôže, rovno pustite z hlavy. Celosvetová situácia nám každým dňom dáva pocítiť, že voči náhode je ľudstvo slabé ako mucha. Preto, keď začne váš počítač vystrkovať rožky, nevešajte remeslo na klinec. Obráťte sa na nás. Vírusovú pandémiu neberieme na ľahkú váhu. Zariadenie preveríme, opravíme a vydezinfikované prinesieme pred dvere vašej domácnosti. 

Opravené – vybavené

Radi by ste dali váš počítač do opravy, no bojíte sa nos vystrčiť? S nami váš home office nebudete musieť opustiť. V hygienických rukaviciach a s rúškami sa po zariadenie zastavíme v Bratislave či v okolí do 20 km. Bývate ďalej? Nič to, zariadenie vám pošleme bezpečnou cestou cez kuriérsku službu. K opravenému počítaču dostanete, samozrejme, doklad. Opravený a vydezinfikovaný vám ho prinesieme naspäť domov. 

Nakupujte z home office bez obmedzení

Nenechajte si korona vírusom pokaziť náladu. Nakupujte cez náš e-shop tak, ako ste zvyknutí. Všetok tovar, príslušenstvo a služby pod jednou strechou. A spod tej našej ich bezpečnou cestou dopravíme pod tú vašu. Tovar je pred expedovaním vyčistený. Naši zamestnanci, ktorí vám elektroniku privezú priamo domov, dôsledne dodržiavajú bezpečnostné opatrenia. Bez rúška a rukavíc ani na krok. 

home office

Produkty Apple v lepších cenách

Ďalšou výhodou, vystupujúcou z tieňa vírusu, sú klesajúce ceny skladových kúskov. Počítače, smartfóny a laptopy za zvýhodnené ceny. Pokiaľ žijete v okolí Bratislavy, predáme vám ich priamo do rúk. Aktuálny stav neberieme na ľahkú váhu. Spoľahnúť sa môžete na dôsledný prístup a maximálnu bezpečnosť. Obohaťte váš home office o nové vydezinfikované zariadenie Apple. 

Obrázky: shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021

 

12 mesačná záruka