Pomôžeme vám s výberom vianočných darčekov - ITya.sk

Pomôžeme vám s výberom vianočných darčekov

Ponožky sú klišé, kolieskové korčule nevyužijete. Často robíme chybu v tom, že na Vianoce darujeme darčeky, ktoré si naši blízki nemôžu okamžite vyskúšať. Elektronika sa však nestratí ani v zimnom období a poteší každého. 

Apple iPhone 7 Silver 32GB

Krásny, zdravý iPhone, ktorý poteší každého, či už je to pán na dôchodku alebo tínedžerka v puberte. Mladá generácia visí na mobiloch a sociálnych sieťach sedem dní v týždni. V dnešnej dobe, obzvlášť v čase dištančnej výučby, je výkonný smartfón nevyhnutným pracovným nástrojom. Neslúži však len na vzdelávanie a kontakt s priateľmi, na iPhone 7 si bude vaša dcéra môcť zahrať hry od výmyslu sveta

Apple Watch 4/44mm Nike Silver

Elegantné smart hodinky ocení každý muž, ktorý je večne rozlietaný za prácou a často stráca pojem o čase. S Apple Watch už nikdy nezabudne prísť na synov futbalový zápas včas, nikdy nezabudne vyzdvihnúť dcéru zo škôlky ani zastaviť sa na obed u rodičov. Apple Watch okrem toho kontrolujú jeho telesné funkcie. Má prehľad o tom, kedy sa presiluje a mal by ubrať, aby zlepšil kvalitu svojho života. 

Apple iMac 21,5″ Retina 4K 2017 CTO (Quad Core 3,4-3,8GHz/i5/16GB DDR4/1TB SSD)

Niet nad výkonný iMac, ktorý vám uľahčí prácu v home office. Stolný počítač iMac je vhodný darček pre pani manželku alebo mamu, ktorá pracuje z domu a snaží sa to robiť čo najlepšie. Vďaka iMacu si môžete spraviť príjemný rodinný filmový večer, pretože má veľmi vysoké rozlíšenie a širokú uhlopriečku. Celkom ako domáce kino. 

Apple iPad 9.7″ 5th Gen (Wi-Fi/Cellular) 128GB Space Gray

Dospievajúceho syna určite poteší, keď si pod vianočným stromčekom nájde nadupaný refurbishovaný tablet iPad. Prístup na internet, namakaná kamera a stovky úžasných hier sú niečo, čo udrží horkokrvného syna od riskantných športov a nikdy nekončiacich huncútstiev. 

Titulná foto: Chaitavat Kongchatree/Shutterstock.com

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021