Dočkali sme sa iPhone SE 2020. Prečo si ho kúpiť? - ITya.sk

Dočkali sme sa iPhone SE 2020. Prečo si ho kúpiť?

Úplne nový iPhone SE 2020 je ekonomickým riešením. Stále patrí k špičke na trhu, no zároveň je lacnejší než väčšina vlajkových lodí Android značiek. Má dobrú výdrž, ideálne rozlíšenie, kvalitnú kameru a snímač odtlačku prsta. Čo viac možno od smartfónu očakávať? 

iPhone SE 2020 nás zaujal svojou cenou… je to vôbec legálne? 

Apple tento rok predstavil svoju novinku, iPhone SE 2. triedy. Mal sa stať alternatívou pre tých, čo chcú vlastniť kvalitu od Apple, avšak nechcú vyhadzovať peniaze za nadbytočné vychytávky. Ich plán vyšiel. Po ich novom iPhone je dnes obrovská zhánka. Veľká vďaka patrí jeho cene, ktorá je viac než veľkorysá. Len takmer 500 eur budete potrebovať, aby ste mohli vlastniť výkonný iPhone od Apple. Oproti ostatným modelom iPhone je to titánsky skok. Apple sa tak pripravuje na možný príchod finančnej krízy. 

S týmto procesorom dáte konkurencii na frak

Procesor Apple A13 Bionic sa objavil napríklad aj v telefóne kalibru iPhone 11 Pro Max. Vzhľadom k tomu, že iPhone SE 2020 má takmer trojnásobne nižšiu cenu, je to skvelé. Tak výkonným procesorom sa nemôžu pochváliť ani najdrahšie smartfóny s operačným systémom Android. Procesor Apple A13 Bionic sa vyznačuje extrémne vysokým výkonom. 

iphone SE 2020
Zdroj: Jirapong Manustrong / Shutterstock.com

Pamäť a výdrž

Pomerne malý iPhone SE 2020 vám s kapacitou akumulátora 1810 mAh bude robiť spoločnosť celý deň. Predsudky, že jeho výdrž za veľa nestojí, nie sú postavené na overiteľných základoch. V skutočnosti je kapacita 1810 mAh pre iPhone jeho rozmerov absolútne postačujúca. Zásluhou energetického čipu si výhody iPhone SE 2020 môžete užívať ako o 25 % dlhšie ako v prípade jeho predchodcu. Je vybavený 3 GB RAM-kou. Jeho operačný systém je optimalizovaný, takže trochu nižšiu kapacitu pamäte pri používaní ani nepostrehnete. 

Čo ďalšie môže iPhone SE 2020 ponúknuť?

iPhone SE 2. generácie má iba jednu šošovku fotoaparátu, čiže presne toľko, koľko bežný človek využíva. Neblysne sa síce edge-to-edge displejom, ale to mu vôbec nezabráni, aby vás neohúril svojou praktickosťou. Vďaka skromnejším rozmerom sa zmestí do každého vrecka. Nie je tak krehký ako moderné iPhony

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021

 

12 mesačná záruka