Stíšenie Apple Watch | Všetky spôsoby ako na to - ITya.sk

Ako stíšiť Apple Watch

Mnoho ľudí nevie, ako na stíšenie Apple Watch. Inteligentné hodinky od Apple majú oproti ostatným hodinkám jednu úžasnú výhodu. Fungujú tak trochu ako telefón, čo znamená, že vás upozorňujú o všetkých prichádzajúcich upozorneniach, správach a volaniach. Z výhody sa však sem-tam stane nevýhoda. Napríklad v prípade, že sa nachádzate na konferencii, obchodnom jednaní či na prehliadke u lekára. Vtedy rušený byť určite nechcete. Existuje niekoľko spôsobov, ako to zariadiť. 

Ako môžem zabezpečiť stíšenie Apple Watch?

Poznáme štyri spôsoby. Nie sú komplikované, a na ich zvládnutie nepotrebujete zvláštne technologické zručnosti. Stačí sa riadiť naším manuálom. Priložte prst k spodnej hrane obrazovky a potiahnite prstom smerom nahor. Dostanete sa tak do Control Center, kde sú režimy Silent Mode, Theater Mode a Do Not Disturb.

Niektoré zvuky síce obmedzujú, ale neodstránia ich úplne, upozornia vás na to napríklad pretrvávajúce vibrácie. Ak sa potrebujete zbaviť akýchkoľvek zvukov, zvoľte posledný variant Do Not Disturb. Už z názvu vyplýva, čo je podstatou tohto módu.

Ak si chcete prácu uľahčiť, spárujte Apple Watch s vaším iPhone. Hodinky budú kopírovať nastavenia smartfónu, takže si ušetríte starosti. 

stíšenie Apple Watch
Zdroj: Pexels

Stíšenie Apple Watch – Silent Mode

Silent Mode je zrejme to, čo väčšina ľudí pri hľadaní odpovede na otázku “ako na stíšenie Apple Watch”, podvedome hľadá. Ide o veľmi jednoduchý proces. Po uvedení hodiniek do režimu Silent Mode systém znemožní zvukovú signalizáciu prichádzajúcich upozornení, vibrácie však zostanú zachované. Zbytok funkcii o právomoci neprichádza

Theater Mode

Tento mód na stíšenie Apple Watch je akousi rozšírenou verziou predošlého tichého režimu.  Okrem zvukov sa postará aj o to, že obrazovka hodiniek zostane tmavá. Zmeniť to môžete veľmi rýchlo, stačí po nej poklepať. Pri prichádzajúcich upozorneniach budú hodinky aj naďalej vibrovať. Ikonka Theater Mode v nastavenia Control Center zobrazuje divadelné masky

Do Not Disturb

Keď nerušiť, tak doslova. Tento mód zlikviduje akékoľvek upovedomenie o prichádzajúcich upozorneniach, nebude prítomná ani vibračná odozva a displej zostane tmavý. Hodinky vás upozornia iba v naliehavých prípadoch týkajúcich sa vášho zdravotného stavu, inak zostanú mĺkve. Môže ísť napríklad o srdcovú činnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021