Ako obstáli Airpods v teste slúchadiel? - ITya.sk

Ako obstáli Airpods v teste slúchadiel?

Test Airpods preukázal, že skutočne ide o najlepšie bezdrôtové slúchadlá na trhu. Kvôli svojej vyššej cene sú určené skôr náročnejšej klientele. Naopak sa však pravidelne stretávame s tým, že Airpods má v ušiach zastrčené takmer každý. Sú skutočne také dobré, ako sa o nich hovorí? Presvedčte sa sami. 

Test Airpods dokázal to, čo všetci v tichosti tušili

Airpods sú najlepšie a najúspešnejšie bezdrôtové slúchadlá na svete. Za svoju popularitu vďačia značke. Bolo by však nespravodlivé pripisovať všetky úspechy na vrub globálne známej značke. Apple má nepochybne svoj podiel na ich predávanosti, no Airpods sú zároveň veľmi všestranné slúchadlá. Keď sa pozrieme na test Airpods, zistíme, prečo sú na vrchole rebríčka a majú maximálne hodnotenie. Môžu za to ich revolučné vlastnosti. 

test airpods

Kvalita zvuku

Konkurenčnou výhodou Apple Airpods je vysoká kvalita zvuku. Apple bola prvá spoločnosť, ktorá prerazila na trhu predajom bezdrôtových slúchadiel. Od toho dňa sa však ostatné technologické firmy všetkými prostriedkami usilovali Apple dobehnúť. Nepodarilo sa im to. Napriek tomu, že bezdrôtové slúchadlá iných značiek si tiež udržujú svoj okruh priaznivcov, žiadne nie sú tak obľúbené ako Airpods. Airpods v sebe totiž ukrývajú W1 čip a AAC kodér, ktoré sprostredkúvajú prvotriednu kvalitu zvuku. 

Ergonomický dizajn, ktorý sadne do každého ucha

Okrem iného test Airpods dokázal, že veľký podiel na ich úspešnosti hrá dizajn. Ten je minimalistický, čistý, ergonomicky tvarovaný a štýlový. V niektorých prípadoch Airpods prestali plniť svoju primárnu funkciu a stali sa predovšetkým módnym doplnkom

Batéria

Na jedno nabitie si môžete vychutnávať výhody Airpods až 5 hodín. Na 3 hodiny prehrávania vám postačí nabíjať Airpods iba 15 minút. Airpods môžete tiež použiť pri telefonických hovoroch. Počas rozprávania váš hlas zaznamenávajú 2 mikrofóny, ktoré eliminujú šum z okolia. Slabými stránkami Airpods je ovládanie hlasitosti, ktoré nie je možné priamo na slúchadlách a ich vyššia cena.

Titulná foto: Fadhli Adnan / Shutterstock.com

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021