Názor zákazníka: V ITya sa cítiš ako kráľ - ITya.sk

Názor zákazníka: V ITya sa cítiš ako kráľ

Svoj názor nám napísal Danny z CoolWriters.sk. Je to náš zákazník, dodávateľ a teraz už aj kamarát.

Ahoj čitateľ. Budem ti tykať. Pokojne môžeš aj ty mne, ak sa niekde stretneme. Ak máš nejaký produkt od Apple, užívaš si ho pár rokov, určite ho budeš chcieť časom dostať do kondície. Vtedy zrejme natrafíš na ITya. Už podľa referencií zistíš, že prístup chalanov by mohli spisovať do príručiek o starostlivosti o zákazníka. Môj názor je veľmi podobný. Veď čítaj ďalej.

Prvé stretnutie

„Danny musíš prísť, v piatok otvárame predajňu v OC Retro” zasvietilo v mojom Whatsappe.

Vtedy som to nestihol. Ale zastavil som sa o mesiac neskôr. Na návštevu som zobral môj štvorročný MacBook Air 13”. Už spomaľoval.

Privítanie

„Dáš si kávičku?” bola prvá otázka od Dominika. Keďže mali niečo s presso strojom, pozval ma do kaviarne pred predajňu. Samozrejme, ku káve sa priplietol aj zákusok.

Servis

Po polhodine konverzácie sa pozrel na zúbok mojmu jablčnému stroju. Vyčistil ho zvnútra, zvonka, vymenil teplovodivú pastu a ešte testoval nejakým softom, či je všetko v poriadku.

Keď som prišiel domov, rozdiel v rýchlosti bol markantný. 

V ten deň som sa dozvedel, že MacBook vydrží dlho fungovať bez poruchy. Ale teplovodivú pastu treba meniť raz za rok. Kvôli zvýšeniu životnosti stroja a správnemu chladeniu, teda ochrane zvnútra.

Druhé stretnutie

Bývam cca 200 km od Bratislavy. Mal som pracovné stretnutie v našom hlavnom meste. A ešte asi pol hodinu čas. Tak som sa vybral do Avionu. V tom oproti mne ide Dominik a telefonuje. Nikdy nezabudnem na jeho slová:

„Čau, poď na kávu.” S úsmevom som išiel. Veď som mal čas. Páčilo sa mi, že nezisťoval prečo som v BA, kam idem a pod. Iba – poď? Pokecali sme a išiel každý po svojom.

Ako kráľ?

Minimálne. V ITya budeš mať zaručene pocit, že im záleží na tebe ako na človeku. Nielen na hodnote RAM pod kapotou tvojej mašiny. Ak si navštívil pobočky autorizovaných Apple resellerov na Slovensku, tento prístup ťa prekvapí. Najmä, ak si zvyknutý na zamračené tváre a pocit, že čo si ich vôbec dovoľuješ otravovať.

Každopádne, prečítaj si aj iné názory od zákazníkov na ITya. Garantujem, že sa v nich bude skloňovať „skvelý prístup”, „parádna robota” a „odporúčam”.

Možno budeš aj ty ako ja. Že každú možnú návštevu Bratislavy spojíš so zastávkou u chalanov v kúpeľoch pre tvoje ovocíčko 🙂

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021

 

12 mesačná záruka