Vianočný darček z nášho eshopu je špeciálny. Presvedčte sa

Vyberáme z nášho eshopu vhodné vianočné darčeky

Najlepší vianočný darček nájdete práve u nás. Telefóny, tablety, notebooky, stolové počítače, príslušenstvo a omnoho viac od Apple. Za prijateľné ceny od nás dostanete špičkovú kvalitu. V spoločnosti plnej elektroniky nákupom nových zariadení nikdy neminiete cieľ. 

Vianočný darček s klávesnicou

Na našom eshope nájdete výrobky Apple v rôznych farebných aj výkonnostných prevedeniach. Od toho sa odvíja aj cena. Prelistujte sa zopár stránkami a zaručene nájdete ten pravý vianočný darček pre vašich blízkych. Napríklad taký MacBook Air

či MacBook Pro

poteší nie jednu osobu, ale hneď celú rodinu. Na zariadení si svoje konto môže vytvoriť mama, brat aj starý otec. MacBook Pro je výkonnejší, a preto i trochu väčší a ťažší. To z neho robí ideálny darček pre ľudí, ktorí ho používajú ako stolový počítač a denne sa ním preženú stovky dát. 

Tablet pod stromčekom

Stará mama má tabliet už plné zuby, čakajú ju v krabičke každý deň v týždni. Skúste ju pre zmenu prekvapiť a zaobstarajte jej novučičký parádny tablet. Uvidíte, ako sa rozžiari šťastím. Aj tablet sa istotne poteší, nebude už musieť ležať u nás na sklade, ale bude môcť rozdávať radosť. Zamiluje si ho celá rodina. Dajú sa na ňom sledovať YouTube videá vo vysokej kvalite, filmy a seriály, a čo poteší hlavne starú mamu, aj telenovely. Tablet okrem toho môže fungovať ako menší počítač. Je skladnejší a bez problémov si ho strčíte do kabelky či ruksaku. Má však výkon ako menší notebook a zvládne i pokročilé funkcie. 

Aby ste sa dovolali blízkym

Stačí si raz priložiť iPhone k uchu a iný telefón už nikdy nebudete chcieť. Je vybavený výkonným systémom, ktorý je kompatibilný so všetkými zariadeniami od Apple. Výrobky tak spolu hladko komunikujú. iPhone zvládne hodinové telefonáty a ešte zostane mnoho času na zhliadnutie celovečerného filmu. To všetko na jedno nabitie. 

vianočný darček

Postavte si vianočný darček na stôl

Aj napriek tomu, že notebooky prevzali žezlo a vládnu, niet nad kvalitný stolový počítač. Ľudia pracujúci v rôznych oblastiach, pričom sú nútení využívať služby počítačov, si tie stolové nevedia vynachváliť. Majú podstatne väčšiu pamäť ako notebooky, vyšší výkon, môžu byť opatrené o niekoľko diskov a majú veľkú obrazovku. To je len zlomok výhod, ktoré stolové počítače ponúkajú. Ak sa váš blízky obzerá po takomto počítači, kúpte mu elitu v obore, iMac od Apple

Titulná fotka: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021