Výdrž batérie Iphone 11 | Ako sú na tom jednotlivé modely? - ITya.sk

Aký je rozdiel vo výdrži batérie modelov iPhonu 11?

Výdrž batérie iPhonu 11 je naozaj úctyhodná. Tento model čelil vlne kritiky, no jednu vec mu uprieť nemôžu ani najväčší skeptici. Vývojári si na dizajnovaní nového telefónu dali záležať a postarali sa, aby bol vybavený odolnou batériou. Batéria pri iPhone 11 vydrží podstatne dlhšie ako pri starších modeloch.

Výdrž batérie základnej verzie iPhone 11

Tento iPhone vydrží až o hodinu dlhšie než predošlý iPhone XR. Videá s ním môžete neobmedzene sledovať až 17 hodín, pričom vám už neunikne žiadny podstatný detail.

Nie ste odkázaní na externú či klasickú nabíjačku, pretože iPhone 11 šlape ako švajčiarske hodinky. Pri streamovaní videí vydrží o čosi kratšie. Je to zhruba 10 hodín, samozrejme bez akéhokoľvek dobíjania. Výdrž tohto modelu, ale aj zvyšných dvoch, ocenia hlavne vášniví poslucháči hudby. Hudbu budete môcť počúvať bez prestávky až 65 hodín na jedno nabitie. 

výdrž batérie na smartfóne iPhone 11, na ktorom svieti nápis Hello
Zdroj: Pexels

iPhone 11 Pro a jeho výdrž batérie

Drahší a o niečo výkonnejší iPhone 11 Pro je vzhľadom na jeho batériu ideálny spoločník na dlhé cesty. Čo sa týka hudby, výdrž batérie činí rovnako ako pri základnom modeli 65 hodín. Vo všetkých ostatných parametroch je však iPhone 11 Pro pred základnou verziou o krok napred. Streamovať videá zvládne iPhone 11 Pro až 11 hodín, taktiež môžete o hodinu dlhšie sledovať videá. Tento model iPhone 11 je vybavený batériou, ktorá vydrží o 4 hodiny dlhšie než tá, akú má iPhone XS.  

iPhone 11 Pro Max pre maximálnu výdrž

Kto si potrpí na mimoriadne spoľahlivú a dlhotrvajúcu výdrž batérie, nech siahne rovno po modeli iPhone 11 Pro Max. Jeho výdrž trvá až o 5 hodín viac, než tomu bolo pri modeli iPhone XS Max. Videá zvládne prehrávať 20 hodín, čo je o 3 hodiny dlhšie než základná verzia iPhone 11. Videá môžete streamovať 12 hodín, a pesničiek sa za 80 hodín napočúvate do sýtosti. 

Výhodná kúpa

Ako je z prehľadu parametrov zrejmé, najlepšiu výdrž batérie má iPhone 11 Pro Max. Za ním je v tesnom závese iPhone 11 Pro a na chvoste trojice je základná verzia. Výdrž batérie sa odrazí aj na cene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Od nás Vám DPD privezie Váš notebook zadarmo.

Ak nebudete spokojní peniaze Vám vrátime. Platí pre výrobky zakúpené online.

Každý produkt má 12 mesačnú záruku.

Macbook možte mať na splátky aj bez navýšenia.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021