Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

Apple Air Pods Pro 2. generácie, biele bezdrôtové slúchadlá (Magsafe puzdro)​

280,00 €

BEZ DPH: 233,33 €

Nové a zabelené Apple slúchadlá so zárukou.

Apple Air Pods

280,00 €

BEZ DPH: 233,33 €

 24 mesiacov záruka pre nové zariadenia
 12 mesiacov záruka pre repasované zariadenia
 Doprava zadarmo
Darček ku každému produktu

Ponáhľaj sa! Iba 4 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

Apple Air Pods Pro 2. generácie, biele bezdrôtové slúchadlá (Magsafe puzdro)

Druhá generácia magických slúchadiel Apple AirPods Pro je konečne tu! Úplne nový čip Apple H2 totiž rozohráva veľké zvukové predstavenie, vďaka ktorému sa používateľský zážitok posúva na oveľa vyššiu úroveň. Pritom výrazne napomáha aj vylepšené aktívne potlačenie hluku. Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 si jednoducho zamilujete už po pár minútach. A využiť ich môžete na ktoromkoľvek Apple zariadení, pretože párovanie a prepájanie napríklad z iPhonu na iPad prebieha prakticky okamžite. Poslednou inováciou je USB-C konektor nabíjacieho puzdra, ktorý nahradil už zastaraný Lightning.

30H

VÝDRŽ BATÉRIE

NOVÉ

ZABALENÉ

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- zľava na akýkoľvek servis v ITya 10%

DARČEK

64 GB FLASH USB

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

True wireless slúchadlá Apple AirPods 2023 zaručia čarovné počúvanie za každých okolností

Výkon nového čipu H2, zabudovaného do ľahkého a kompaktného tela, poskytuje výnimočný akustický zážitok a potláča až dvakrát viac hluku ako predchádzajúca generácia AirPods Pro. Vďaka novému zvukovému meniču s nízkym skreslením a vlastnému zosilňovaču teraz true wireless slúchadlá AirPods Pro 2023 ponúkajú bohatšie basy a krištáľovo čistý zvuk v širšom rozsahu frekvencií.

Intuitívne dotykové ovládanie

Bezdrôtové slúchadlá do uší Apple AirPods Pro 2023 sa prakticky kompletne dajú ovládať pomocou dotykovej plôšky.Jednoduchým prejdením prsta možno regulovať hlasitosť, stlačením spustiť alebo pozastaviť prehrávanie a prijať alebo ukončiť hovor, a podržaním prepnúť medzi režimami počúvania. Je to také jednoduché!

Hrajú, len keď počúvate

Infračervený senzor spozná, kedy sú Bluetooth slúchadlá do uší Apple AirPods Pro 2023 zastrčené v ušnom kanáliku. Takže hrajú iba v okamihu, keď ste pripravení počúvať. Keď ich vyberiete, automaticky pozastavia prehrávanie. A pretože nie sú slúchadlá nijako káblovo prepojené, môžete pokojne využívať iba jedno – je to len na vás. A pri športovaní zase oceníte, že slúchadlá na Bluetooth aj nabíjacie puzdro majú certifikáciu odolnosti IPX4.

Bezkáblové slúchadlá AirPods Pro 2023 majú nové nabíjacie puzdro s USB-C

Bezkáblové slúchadlá AirPods Pro 2023 sa dodávajú s novo navrhnutým nabíjacím puzdrom, ktoré je odolné proti potu a vode. Rovnako obsahuje pútko na šnúrku, takže ich máte vždy poruke. Vďaka funkcii Precision Finding môžu používatelia s iPhonom podporujúcim U1 nájsť svoje nabíjacie puzdro pomocou navádzacích pokynov. Nabíjacie puzdro má aj vstavaný reproduktor, ktorý vydáva hlasnejšie tóny, takže ho nájdete veľmi jednoducho a rýchlo.

Nabíjacie puzdro pre in-ear slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 s podporou MagSafe

S elegantným nabíjacím puzdrom majú in-ear slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 celkovú výdrž na úrovni 30 hodín aj s aktívnym potlačením hluku. Základná výdrž slúchadiel sa pohybuje až na úrovni 6 hodín, čo je o 1,5 hodiny viac ako pri minulej generácii. Puzdro sa jednoducho nabíja pomocou dodaného kábla s USB-C konektorom. Lepším variantom však je použiť bezdrôtovú nabíjačku. Napríklad s podporou MagSafe.

APPLE