Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

iPhone 14 128GB Blue

689,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

iPhone 14 128GB

689,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

9566

Ponáhľaj sa! Iba 2 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

Apple repasovaný iPhone 14 128 GB Blue

Smartfón Apple iPhone 14 ponúka 6,1 palcový prehľadný OLED displej Super Retina XDR, ktorý je chránený špeciálnym sklom Ceramic Shield. Skvelé rozlíšenie Full HD+ 2532 × 1170 px s jemnosťou 460 PPI zase zaručí dokonalé farebné zobrazenie či dokonalú čiernu. Výrazný kontrastný pomer dosahuje hodnotu 2 000 000:1. Nechýba ani oleofóbna úprava proti šmuhám, špičkový jas 1 200 nitov (HDR) či podpora Dolby Vision.

100%

STAV batérie

322 cyklov 100% kapacita.

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

OCHRANNÉ SKLO ZADARMO

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Luxusný retina displej

Čerešničkou na torte tohto notebooku je displej. Ide o 12-palcový retina displej s WQ HD rozlíšením 2304 x 1440 bodov. Zaistí, že obraz bude naozaj nádherný, jemný a vďaka Retina technológii bude podanie farieb, veľkosť pozorovacích uhlov a čistota zobrazenia naozaj radosť. Na tomto skvelom displeji si môžete užiť film s celou rodinou, veľkosť pozorovacích uhlov zaistí, že na váš MacBook budete vidieť skvele z každého uhla pohľadu.

Nekompromisný výkon

Apple Macbook disponuje skvelým procesorom Intel Core M3. Procesor podporuje funkciu TurboBoost, ktorá zaisťuje automatické pretaktovanie v prípade potreby. Operačná pamäť RAM o veľkosti 8 GB sa postará o plynulý chod operačného systému, aplikácií a programov. Grafická karta Intel Graphics HD  zabezpečí jednoduché a plynulé ovládanie, či úpravu multimédií. 

Všestranná konektivita

Prevratný port USB-C dokáže sám prakticky všetko, čo potrebujete. Tento skvelý port s malou kompaktnou veľkosťou zaistí nabíjanie, rýchly prenos dát cez USB a výstup videa. Môžete k nemu teda jednoducho pripojiť všetky svoje obľúbené zariadenia. K internetovému svetu sa pripojíte vďaka sieťovej karte, ktorá poskytuje bezdrôtové Wi-Fi pripojenie. Samozrejmosťou je aj Bluetooth technológia. Disponuje taktiež kombinovaným výstupom pre slúchadlá a mikrofón. 

Trackpad s Force touch

Trackpad MacBooku prichádza s funkciou Force Touch, ktorá dokáže rozlišovať akým tlakom na trackpad tlačíte a vykonávať tak rôzne akcie. Trackpad vytvára spätnú odozvu v podobe jemných vibrácií. Samozrejmosťou je aj podpora gest, ktoré ešte viac spríjemnia ovládanie vášho MacBooku. Ďalšou zaujímavosťou je tiež fakt, že Trackpad rozozná klik bez ohľadu na to kde ho stlačíte. Ovládanie tak bude veľmi príjemné a jednoduché.

Skvelá výdrž batérie a absolútne tichý chod

Výdrž batérie činní až skvelých 10 hodín prevádzkyLion-polymérové batériové články sú špeciálne navrhnuté pre Macbook, sú úžasne tenké, a poskytujú dostatočnú kapacitu pre dostatočnú výdrž pri pracovnom nasadení. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby boli čo najľahšie, ale zároveň aby ponúkali plnohodnotný výkon. Chod Apple Macbook je absolútne tichý, odladenosť systému a špeciálne navrhnuté komponenty spolupracujú tak, že Macbook vyžaruje minimum tepla. Macbook je tak tichý a nič vás tak nebude rušiť pri práci ani zábave.

APPLE
9566