Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

MacBook Air 13" 2014 i5/8GB/128GB SSD Silver

199,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

MacBook Air 13"

199,00 €

(Plnenie oslobodene od DPH)

10117

Ponáhľaj sa! Iba 1 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

APPLE
10117

Tabuľka dát

filter-pamat-ram
8 GB
filter-procesor
Intel Core i5
filter-ulozisko
128 GB

MacBook Air 13" 2014 i5/8GB/128GB SSD Silver

Notebook Apple Macbook Air prichádza s množstvom výkonu v malom a tenkom dizajne v šedej farbe. O chod sa postará procesor Intel Core i5 a operačná pamäť o veľkosti 8 GB. Vaše dáta si uložíte na rýchly SSD disk s kapacitou 128 GB. 13-palcový IPS displej spolu s grafickou kartou Intel HD Graphics zobrazí obsah v WQHD rozlíšení 2304 x 1440. Disponuje USB-C portom a kombinovaným vstupom pre slúchadlá a mikrofón. Samozrejmosťou je aj pripojenie Wi-Fi a Bluetooth. Užívateľské prostredie poskytne operačný systém Apple Mac OS Sierra s množstvom aplikácií a programov. 

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

USB HUB v hodnote 30€ ako darček.

pri kúpe tohto zariadenia získate výmenu teplovodivej pasty a čistenie zadarmo.

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Nekompromisný výkon

Apple Macbook disponuje skvelým procesorom Intel Core i5. Procesor podporuje funkciu TurboBoost, ktorá zaisťuje automatické pretaktovanie v prípade potreby. Operačná pamäť RAM o veľkosti 8 GB sa postará o plynulý chod operačného systému, aplikácií a programov. Grafická karta Intel Graphics HD  zabezpečí jednoduché a plynulé ovládanie, či úpravu multimédií. 

Všestranná konektivita

Prevratný port USB-C dokáže sám prakticky všetko, čo potrebujete. Tento skvelý port s malou kompaktnou veľkosťou zaistí nabíjanie, rýchly prenos dát cez USB a výstup videa. Môžete k nemu teda jednoducho pripojiť všetky svoje obľúbené zariadenia. K internetovému svetu sa pripojíte vďaka sieťovej karte, ktorá poskytuje bezdrôtové Wi-Fi pripojenie. Samozrejmosťou je aj Bluetooth technológia. Disponuje taktiež kombinovaným výstupom pre slúchadlá a mikrofón. 

Tenký a ľahký dizajn

Apple MacBook sa pýši svojim dokonalým malým prevedením. Maximálna hrúbka prístroja je iba 13,1 mm a hmotnosť skvelých 0,9 kg. Tieto hodnoty zaistia perfektnú mobilitu na cestách. Notebook vám prakticky nezaberie žiadne miesto a ani vás nebude nejako obmedzovať vďaka svojej minimálnej hmotnosti.

Mackbook je kompaktný a plnohodnotný notebook, ktorý má dostatok výkonu a uspokojí skoro každú vašu požiadavku. Celkový dizajn MacBooku je moderný a svieži, s dielenským spracovaním na vysokej úrovni. Takto pôsobí mimoriadne luxusným dojmom.