Vážení zákazníci, dňa 24.6.2023 bude prevádzka v OC RETRO z technických príčin zatvorená. Tešíme sa na Vás pondelok 26.6.2023.

MacBook Pro 13" 2019 i7/ 16GB/ 256GB Space Grey

899,00 €

BEZ DPH: 749,17 €

MacBook Pro 13"

899,00 €

BEZ DPH: 749,17 €

9698

Ponáhľaj sa! Iba 1 kus/y na sklade!

Množstvo:

Zákaznícky servis

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás na čísle: +421910507878

Splátkový predaj:

APPLE
9698

Tabuľka dát

filter-pamat-ram
16 GB
filter-procesor
Intel Core i7
filter-ulozisko
256 GB

MacBook Pro 13" 2019 i7/ 16GB/ 256GB Space Grey

Profesionálny notebook Apple MacBook Pro 13“ (2019) vás zaujme strieborným ultra-tenkým prevedením s podsvietenou klávesnicou, veľkým touchpadom a všestranným Touch Bar pre intuitívne ovládanie. Kvalitný výkon zaistí  procesor Intel Core i7  spolu s 16GB operačnou pamäťou RAM a grafickou kartou Intel Iris Plus Graphics 645. Na ukladanie súborov a dát poslúži rýchly SSD disk s kapacitou 256GB. 13“ Retina displej s technológiou True Tone vám zobrazí obsah vo vysokom rozlíšení 2560x1600 obrazových bodov. Vo výbave má 2 porty Thunderbolt 3 USB 3.1 Type-C, technológiu Wi-Fi 802.11ac, 3,5 mm audio jack, čítačku odtlačkov prstov a HD kameru. Dodávaný s operačným systémom macOS Mojave.

REPAS

REPASOVANÝ

Vymenená teplovodivá pasta, vyčisteny od nečistôt.

A

Stav: A

Vysvetlivka:
A: stav nového zariadenia
B: bežné opotrebenie malé škrabance
C: Viditeľné škrabance a preliačiny. Detailnejšie fotky na vyžiadanie posielame cez email/ whastapp

VÝHODY

ZĽAVY

- 15% zľavu na 12 mesiacov na servis akéhokoľvek zariadenia. - zľava 20% na výmenu batérie

BALENIE OBSAHUJE

- napájací kábel - darček - faktúru

DARČEK

USB HUB v hodnote 30€ ako darček.

pri kúpe tohto zariadenia získate výmenu teplovodivej pasty a čistenie zadarmo.

ZÁRUKA

12 mesiacov (možnosť predĺženia na 24/36 mesiacov) pre fyzické aj právnické osoby, pri kúpe zariadenia cez e-shop/online možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 30 dní v pôvodnom stave.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE

Nechajte sa pohltiť

Vychutnajte si pohlcujúci obraz vo vysokom rozlíšení 2560 x 1600 obrazových bodov, ktoré ponúkne 13,3" Retina displej notebooku. Inovatívna technológia True Tone automaticky prispôsobí vyváženie bielej teplote farieb v okolí a optimalizuje parametre displeja tak, aby sa dosiahlo verné a prirodzené zobrazenie. Priamo do deja obľúbeného filmu či hry vás vtiahne krištáľovo čistý zvuk so širokým dynamickým rozsahom a optimálnym podaním basov a výšok. Výsledkom bude jedinečná audiovizuálne skúsenosť.

Výkonnejšie, rýchlejší, pohotovejší

Ultrabook Apple MacBook Pro (2019) skrýva v kompaktnom tele vysoký výkon. Procesor Intel Core i7 posunie výpočtový výkon zariadenia na vyššiu úroveň. Vďaka 16 GB operačnej pamäte RAM a grafickej karte Intel Iris Plus Graphics 645 umožní rýchle spracovanie aj pri náročnejších procesoch ako sú napríklad rendrovanie 3D modelov, kompilovanie kódu, či pridávanie špeciálnych efektov v grafických editoroch.

Všestranný Touch Bar

Pri práci na notebooku sa vám stane skvelým pomocníkom všestranný Touch Bar, ktorý nahradil funkčné klávesy tvoriaci horného radu klávesnice. Automaticky zobrazí bežne používané nástroje ako ovládanie hlasitosti a jasu, emotikony, interaktívne prvky na úpravu parametrov a iné, čím prispeje k rýchlejšiemu ovládaniu. Jednoducho sa ovláda intuitívnymi gestami - kliknutím rozbalíte Control Strip, posunutím sa posuniete pri sledovaní filmu alebo prejdením upravíte hlasitosť či jas.

Rýchle úložisko

Úložisko SSD dosahuje rýchlosť sekvenčného čítania až 3,2 GB/s, čo je zárukou bleskového štartu operačného systému, multitaskingu aj prácu s veľkými súbormi. Poskytne kapacitu 128 GB, ktorá je určená na ukladanie súborov, aplikácií a dát. Je energeticky úsporný a nezaťažuje batériu.

Univerzálne pripojenie

Apple MacBook Pro (2019) ponúka dvojicu portov Thunderbolt 3, ktoré v sebe spájajú všestrannosť štandardu USB-C s ohromnou šírkou pásma. Vyznačujú sa priepustnosťou 40 Gb/s, čo predstavuje až dvojnásobne vyššiu rýchlosť ako u Thunderbolt 2 a poslúži na prenášanie dát, nabíjanie ale aj na prenos videa. Vďaka dômyselnému rozmiestneniu si budete môcť vybrať, z ktorej strany aké zariadenie zapojíte a tak si prispôsobiť pracovný priestor.

10-hodinová výdrž

Nenechajte sa pri práci či zábave obmedzovať. Vnútri MacBooku Pro sa ukrýva výkonná li-pol batérie s vysokou kapacitou, ktorá zaručí výdrž až 10 hodín. Prezerajte webový obsah, počúvajte obľúbenú hudbu alebo prepínanie medzi viacerými úkonmi kdekoľvek bez obáv z rýchleho vybitia.

Tiché a pohodlné písanie

Podsvietená klávesnica MacBooku Pro zaistí presné intuitívne písanie. Spínače klávesov disponujú krídlovým mechanizmom, zásluhou ktorého sa v porovnaní so štandardným nožnicovým mechanizmom vyznačujú až 4x vyššou stabilitou, tichším písaním a lepšou hmatovou odozvou. Priestranný Force Touch trackpad vám ponúkne viac miesta na pohyb, gestá a klikanie.